همایش تجلیل از دانشجویان شاهد و ایثارگر کلیبر:

دانشجویان حامیان نظام و انقلاب هستند

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۶
کد مطلب : ۲۷۰۲۵۹
مسئول دفتر نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز گفت: 16 آذر یادآور رشادت‌های دانشجویانی است که با مقاومت در برابر ظلم نشان دادند دانشجو و دانشگاهیان حامی نظام و انقلاب هستند.
دانشجویان حامیان نظام و انقلاب هستند
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین امیر ابراهیم‌زاده مسئول دفتر نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با تبریک روز دانشجو،  دانشجو را نماد عدالت‌خواهی و آرمان‌گرایی دانست و گفت: 16 آذر یادآور رشادت‌های دانشجویانی است که با مقاومت در برابر ظلم نشان دادند دانشجو و دانشگاهیان حامی نظام و انقلاب هستند.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه شهدای دانشجو، روز دانشجو را روز استقلال طلبی و مبارزه با استکبار عنوان کرد وتاکید نمود: دانشجوی آگاه و بیدار ایرانی امروز با تأسی از خط امام و رهبری زمینه‌ساز رقم زدن آینده روشن برای کشور است.
گفتنی است: همایش گرامیداشت روز دانشجو با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین امیر ابراهیم‌زاده مسئول دفتر نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز، فرماندار، فرماندهان نیروی نظامی و انتظامی و رئیس بنیاد کلیبر، مسئولان شهرستان کلیبر و دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی کلیبر برگزار شد.
در این مراسم از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر این دانشگاه با اهداء لوح، تقدیر شد.
گفتنی است، هیئت حاضر با حضور در محل یادمان شهدای گمنام با غبارروبی و گلباران مزار شهدا یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس را گرامی داشتند.
انتهای پیام/
 
همایش گرامیداشت روز دانشجو دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان کلیبر
همایش گرامیداشت روز دانشجو دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان کلیبر
تجلیل از دانشجویان ممتاز  ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی کلیبر بمناسبت روز دانشجو
تجلیل از دانشجویان ممتاز ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی کلیبر بمناسبت روز دانشجو
مراسم غبارروبی مزار مطهر شهدای گمنام شهرستان کلیبر با حضور مسئولان بمناسبت روز دانشجو
مراسم غبارروبی مزار مطهر شهدای گمنام شهرستان کلیبر با حضور مسئولان بمناسبت روز دانشجو