یادواره شهدای مدافع حرم در مشهد مقدس برگزار شد

تاریخ انتشارشنبه ۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۶
کد مطلب : ۲۷۱۸۵۸
یادواره هفت شهید مدافع حرم در دانشکده مدیریت صنعتی دانشگاه علمی و کاربردی مشهد مقدس برگزار شد.
یادواره شهدای مدافع حرم در مشهد مقدس برگزار شد
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، یادواره هفت تن از شهدای مدافع حرم دانشکده مدیریت صنعتی دانشگاه علمی و کاربردی مشهد پنجشنبه 29 آذر در اين دانشگاه برگزار شد.
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران منطقه يك مشهد مقدس در حاشيه اين يادواره ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون خون پاک شهیدان است و ما با برگزاری این یادواره‌ها ثابت می‌کنیم که نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی نسل قدرشناسی است و برگزاری یادواره‌های شهدا نقش مهمی در مقابله با حربه‌های شوم دشمنان دارد.
محمدحسن صمدي افزود: برگزاری یادواره شهدا مصداق زنده نگهداشتن راه شهدا و امام است، راه شهدایی که محور زندگی آن‌ها خدا بود و برای خدا کار می‌‌کردند و اگر کار ما برای رضای خدا باشد از تعریف و تمجید دیگران در کار خود مغرور و از سرزنششان نا امید و مأیوس نمی‌شویم.
اين مراسم به یاد شهیدان مدافع حرم جواد محمدی مفرد، رضا سنجرانی، حسین حریری، محمود سالاری، محمدجاودانی بافکر، محمد صدیق رضایی و محمد بربری و به همت دانشکده مدیریت صنعتی و با همکاری بنیاد منطقه یک مشهد مقدس برگزار شد.
در اين مراسم حاجبي مدير آموزش دانشگاه، تني چند از مسئولان و خانواده شهدا نيز حضور داشتند.
گفتني‌است جامعه ایثارگری تحت پوشش بنیاد شهید منطقه یک مشهد مقدس پرونده 2662 شهید، 6661 جانباز و 700 آزاده را تحت پوشش خود دارد.
انتهای پیام/
 
سکینه پورتقی خبرنگار ایثار رضوی در مشهد مقدس