کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

یادواره شهدای مدافع حرم در مشهد مقدس برگزار شد

1 دی 1397 ساعت 14:46

یادواره هفت شهید مدافع حرم در دانشکده مدیریت صنعتی دانشگاه علمی و کاربردی مشهد مقدس برگزار شد.


به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، یادواره هفت تن از شهدای مدافع حرم دانشکده مدیریت صنعتی دانشگاه علمی و کاربردی مشهد پنجشنبه 29 آذر در اين دانشگاه برگزار شد.
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران منطقه يك مشهد مقدس در حاشيه اين يادواره ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون خون پاک شهیدان است و ما با برگزاری این یادواره‌ها ثابت می‌کنیم که نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی نسل قدرشناسی است و برگزاری یادواره‌های شهدا نقش مهمی در مقابله با حربه‌های شوم دشمنان دارد.
محمدحسن صمدي افزود: برگزاری یادواره شهدا مصداق زنده نگهداشتن راه شهدا و امام است، راه شهدایی که محور زندگی آن‌ها خدا بود و برای خدا کار می‌‌کردند و اگر کار ما برای رضای خدا باشد از تعریف و تمجید دیگران در کار خود مغرور و از سرزنششان نا امید و مأیوس نمی‌شویم.
اين مراسم به یاد شهیدان مدافع حرم جواد محمدی مفرد، رضا سنجرانی، حسین حریری، محمود سالاری، محمدجاودانی بافکر، محمد صدیق رضایی و محمد بربری و به همت دانشکده مدیریت صنعتی و با همکاری بنیاد منطقه یک مشهد مقدس برگزار شد.
در اين مراسم حاجبي مدير آموزش دانشگاه، تني چند از مسئولان و خانواده شهدا نيز حضور داشتند.
گفتني‌است جامعه ایثارگری تحت پوشش بنیاد شهید منطقه یک مشهد مقدس پرونده 2662 شهید، 6661 جانباز و 700 آزاده را تحت پوشش خود دارد.
انتهای پیام/
 
سکینه پورتقی خبرنگار ایثار رضوی در مشهد مقدس
 
 


کد مطلب: 271858

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/271858/یادواره-شهدای-مدافع-حرم-مشهد-مقدس-برگزار

ايثار
  http://www.isaar.ir