برگزاري يادواره شهداي مدافع حرم مشهد

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳
کد مطلب : ۲۷۳۹۵۹
يادواره شهداي مدافع حرم منطقه قاسم‌آباد مشهد مقدس برگزار شد.
برگزاري يادواره شهداي مدافع حرم مشهد
به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، يادواره شهداي مدافع حرم منطقه قاسم آباد پنجشنبه 13 دي در مجتمع فرهنگي حضرت ولي عصر(عج) با حضور خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران برگزار شد.
خادم همرزم شهيد مدافع حرم كه به عنوان سخنران در اين مراسم حضور داشت، ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: شهداي مدافع حرم براي دفاع از اسلام ناب محمدي، براي دفاع از حقانيت و براي دفاع از حرمين شريفين جان خود را به خطر انداختند و در اين راه به آرزوي ديرينه خود كه شهادت است رسيدند.
وي افزود: همه آنان آرزوي شهادت و پيوستن به قطار شهدا را داشتند، قطاري كه يك زماني در ايستگاه انقلاب بعد از آن در ايستگاه دفاع مقدس و اين بار در ايستگاه مدافعين حرم توقف كرده بود و كساني كه آرزوي شهادت داشتند بايد سوار اين قطار مي‌شدند و همه ما آماده ايم تا هر زماني كه اين قطار در ايستگاهي توقف كرد سوار اين قطار شويم و با مسافراني همچون شهدا همسفر بشويم.
تجلیل از خانواده‌های شهدای مدافع حرم، قرائت بخشی از وصیت نامه شهدا و آشنایی با زندگی شهیدان از دیگر برنامه‌های این یادواره بود.
گفتني است، بنياد شهيد و امور ايثارگران منطقه سه مشهد پرونده يك هزار و 910 شهيد، هشت هزار و 362 جانباز و 590 آزاده را تحت پوشش خود دارد.
انتهاي پيام/