مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی:

شهدا، جانبازان و آزادگان صاحبان اصلی نظام هستند

تاریخ انتشاريکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۸
کد مطلب : ۲۷۶۳۴۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: احترام آحاد مردم جامعه نسبت به جامعه معزز ایثارگران دوران دفاع مقدس و مدافعین حرم، نشان‌دهنده پایبندی آنان به ارزش‌های ملی و مذهبی است.
شهدا، جانبازان و آزادگان صاحبان اصلی نظام هستند
به گزارش ایثار آذربایجان‌شرقی، عباس پورحسن در عیادت از جواد رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی که از جانبازان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس هستند گفت: صاحبان اصلی انقلاب شهدا، جانبازان و آزادگان هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی تصریح کرد: احترام آحاد مردم جامعه نسبت به جامعه معزز ایثارگران دوران دفاع مقدس و مدافعین حرم، نشان‌دهنده پایبندی آنان به ارزش‌های ملی و مذهبی است.
پورحسن افزود: ایثار در راه عقاید و دفاع از میهن باتحمل سختی‌ها یک افتخار بزرگ است و نصیب بندگان خاص خدا می‌شود.
وی با قدردانی از استانداری در تکریم و تعظیم خانواده معظم شهدا و ایثارگران و تلاش در جهت رسیدگی به امورات این عزیزان افزود: حضور مسئولین دلسوز مردم و نظام که خود افتخار جانبازی در راه حفظ دستاوردهای انقلاب را دارند، نشان از پایبندی ملت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد.
پورحسن بابیان اینکه دیدار و عیادت از جانبازان و ایثارگران وظیفه عموم مردم است و مختص یک قشر خاص نیست تصریح کرد: بایستی فرهنگ دیدار از خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان ترویج داده شود.
گفتنی است،‌ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی ظهر امروز یکشنبه 7 بهمن 1397، با همراهی مهدی تقیون مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری، سعید کنعانی مدیرعامل هلال احمر استان و حسین فلاح معاون بهداشت و درمان بنیاد از جواد رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری عیادت کرد.
انتهای پیام/