فرماندار اسکو :

خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان کاری ارزشمند است.

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۹
کد مطلب : ۲۷۸۴۵۷
فرماندار اسکو در دیدار از خانواده های معظم شاهد وایثاگرکه بمنظور تجلیل از فجر آفرینان انجام گرفت گفت: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان کاری ارزشمند است.
خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان کاری ارزشمند است.
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اسکو بمنظور گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر و تجلیل از فجر آفرینان مرتضی محمد زاده فرماندار اسکو به اتفاق غلامحسین یدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اسکو از والدین شهید رحمان الوانی و جانباز قادر نصیری دیدار، تکریم و گفتگو کردند.
 
فرماندار اسکو ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر گفت: وظیفه خود می دانیم در این ایام مبارک دهه فجر که یادآور رشادت‌ها و دلاوری‌های مردان وزنان ایران اسلامی است ، حضور خانواده شاهد وایثارگربرسیم ودر چنین ایامی از آنان بعنوان نماد ایثار والگوی صبر و فداکاری قدردانی کنیم.
 
مرتضی محمدزاده در این دیدار بر حفظ ارزش‌های معنوی ایثار و شهادت در جامعه اسلامی تأکید کرد و گفت: همه مسئولین نهادها و ادارات باید قدردان زحمات و تلاش‌های خانواده‌های شهدا و جانبازان باشند.
 
وی افزود: دیدار از خانواده‌های معظم شهدا و ملاقات با جانبازان به معنای تجدید میثاق با آرمان‌های آنان و همان ادامه راه امام راحل (ره) است، لذا ارج نهادن به مقام شهدا و احترام به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از مهمترین امور بلکه در رأس آنهاست.
 
وی ضمن تجلیل از روحیه بالا، صبر و استقامت مثال‌زدنی مادران و پدران شهید و جانبازان سرو قامت گفت: هرچه درراه تکریم خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، و خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان که درراه خدا از جان خویش خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و عبادت است.
اتمام پیام