دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی با خانواده شهدای حمله تروریستی سیستان و بلوچستان

تاریخ انتشارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۳
کد مطلب : ۲۷۹۲۵۶
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر به استان اصفهان با خانواده‌های شهدای حمله تروریستی به اتوبوس حامل پرسنل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سیستان و بلوچستان دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی با خانواده شهدای حمله تروریستی سیستان و بلوچستان
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی که روز شنبه 27 بهمن‌ماه به نمایندگی از مقام معظم رهبری و هیئت دولت به استان اصفهان سفر کرده است در دیدار با خانواده شهید «رضا رحیمی» ضمن ابلاغ سلام و تسلیت مقام معظم رهبری، رییس جمهور و هیئت دولت گفت: این حادثه تروریستی بسیار تلخ بعد از حمایتی که مردم در روز 22 بهمن در شهرها و روستاهای مختلف از انقلاب انجام دادند صورت گرفت زیرا چهل‌سالگی انقلاب اسلامی برای دشمنان بسیار سخت بود و بارها اعلام کرده بودند انقلاب اسلامی جشن چهلمین سالگرد خود را برگزار نمی‌کند و حضور مردم برای آن‌ها بسیار تلخ بود و با این اقدام تروریستی سعی در انتقام‌گیری داشتند.
معاون رییس جمهور ادامه داد: این حادثه بسیار ناراحت‌کننده بود و مقام معظم رهبری، رییس جمهوری و مسئولان و تمام مردم متأثر شدند. برای این انقلاب در چهل سال گذشته هزینه‌های بسیاری صورت گرفته و شهدای زیادی تقدیم راه انقلاب شده‌اند. شهدای ما با عشق به انقلاب، اسلام، مردم و رهبر جان خود را فدا کردند و فرزند شهید شما نیز با همین عشق قدم در راه مبارزه گذاشت.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با خانواده شهید «مرتضی فاضل» گفت: شهیدان افراد برگزیده‌ای هستند که این افتخار بزرگ را کسب کرده‌اند. خانواده‌های شهدای عزیز ما نیز در اجر آنان سهیم هستند و مستحکم و استوار راه آنان را ادامه می‌دهند و الگوی آنان فرهنگ امام حسین (ع) و فرهنگ عاشوراست. مردم و مسئولان ما نیز همواره قدردان خانواده‌های شهدا هستند زیرا می‌دانند که تمام عزت و سربلندی کشورمان به برکت خون این عزیزان است.
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در منزل شهید «امید اکبری» ضمن تسلیت و دلجویی از خانواده این شهید گفت: سیلی محکمی که دشمنان از مردم ایران خوردند باعث شد به فکر انتقام‌گیری باشند، اما نمی‌توانند رو در رو و مردانه با ما بجنگند و با این روش‌های تروریستی جوانان کشورمان را به شهادت رساندند.
وی در دیدار با خانواده شهید «حسن مجیدی» نیز گفت: افرادی که حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را رقم زدند از سوی بعضی کشورها پشتیبانی می‌شوند و اهداف آن کشورها را با این کارها پیگیری می‌کنند، اما سابقه 40 ساله انقلاب اسلامی نشان داده که این کارها هرگز به‌جایی نخواهد رسید. نیروهای نظامی ما نیز قطعاً تقاص خون پاک این شهدا را از این تروریست‌های مزدور می‌گیرند.
معاون رییس جمهور همچنین در گفت‌وگو با خبرنگار صداوسیما تصریح کرد: ما از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون انواع حوادث را پشت سر گذاشته‌ایم و دشمنان نیز هرگز از توطئه علیه انقلاب اسلامی دست نکشیده‌اند و نخواهند کشید، اما ملت ما همواره در صحنه هستند و هرگز ناامید نمی‌شوند و تلاش‌های دشمنان به هیچ جایی نخواهد رسید. نمونه آن را در همین دیدارها با خانواده شهدا دیدیم و پدر شهید رحیمی به من می‌گفت که من همین یک فرزند را داشتم و بعد از او حاضرم اسلحه‌اش را به دست بگیرم و از انقلاب اسلامی دفاع کنم.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: در 22 بهمن امسال بار دیگر شاهد حضور پرشور مردم بودیم و حتی دشمنان ما نیز به این حضور پررنگ اعتراف کردند. طبیعی است که دشمنان توانایی تحمل این صحنه‌ها را ندارند و درست در زمان اجلاس ورشو، انفجار تروریستی در کشورمان رخ می‌دهد و عده‌ای از هم‌وطنانمان را به شهادت می‌رسانند. تمام این کارها برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی است، اما تا زمانی که مردم در صحنه حضور و تابع ولایت و مقام معظم رهبری هستند، دشمنان راه به هیچ جایی نخواهند برد و انقلاب اسلامی به دست صاحب اصلی آن امام زمان (عج) سپرده می‌شود.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر به استان اصفهان به نمایندگی از مقام معظم رهبری و هیئت دولت در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای حمله تروریستی به اتوبوس حامل پرسنل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شرکت می‌کند.

دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی با خانواده شهدای حمله تروریستی سیستان و بلوچستان
انتهای پیام/