نماینده ولی فقیه در استان:

وجود شهید مایه حیات جامعه و عظمت کشور است

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۲
کد مطلب : ۲۸۲۲۳۴
نماینده ولی‌فقیه در لرستان شهدا را پیام‌آور عزت دانست و گفت: وجود شهید مایه حیات جامعه و عظمت کشور است
وجود شهید مایه حیات جامعه و عظمت کشور است
به گزارش «ایثار واحد لرستان» آیت‌الله سیداحمد میرعمادی، نماینده ولی‌ فقیه در استان و امام جمعه خرم‎آباد‌ امروز یک‌شنبه، ۱۹ اسفند در مراسم تشییع دو شهید گمنام در خرم‌آباد، ضمن تسلیت شهادت امام هادی(ع)، اظهار کرد: حضور دو شهید که پیام‌آور عزت و عظمت ما هستند طروات خاصی به شهر بخشیده است.
وی با ذکر این مطلب که شهدا هر بار روح تازه‌ای بر کالبد جامعه ایجاد می‌کنند، تصریح کرد: اگر این شهادت‌ها و رشادت‌ها نبود ما شاهد آغاز چهلمین سالگرد پیروز انقلاب اسلامی ایران نبودیم‌.
آیت‌الله میرعمادی با ذکر این مطلب که اگر امروز اقتداری است به برکت رشادت شهیدان است، اضافه کرد: همچنان که شهدا زنده هستند جامعه را زنده می‌کنند.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان این‌که وجود شهید مایه حیات جامعه و عظمت کشور است، اضافه کرد: ملتی که به شهدا اقتدا کنند قطعاً جاودانه می‌ماند؛ چراکه شهدا جاودانه هستند.
امام جمعه خرم‌آباد با ذکر این مطلب که شهدا همه وجود خودشان را دادند و خداوند هم نام آنان را جاودانه کرد، افزود: شهر خرم‌آباد با وجود این دو شهید نورانی شده است.
این مفسر قرآن‌کریم با ذکر این مطلب که الگوی ما شهدایی هستند که انسان‌هایی ولایت‌مدار بودند، تصریح کرد: شهدا برای انجام تکلیف الهی قدم به عرصه جهاد نهادند.
انتهای پیام//