پیام مدیرکل بنیاد استان گلستان به مناسبت روز بزرگداشت شهدا

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۴
کد مطلب : ۲۸۲۴۶۰
مدیرکل بنیاد استان گلستان در پیامی فرارسیدن 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید به‌فرمان امام خمینی (ره) را به خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر و کارکنان بنیاد کشور و استان گلستان تبریک و تهنیت گفت.
پیام مدیرکل بنیاد استان گلستان به مناسبت روز بزرگداشت شهدا
به گزارش ایثار واحد گلستان؛ متن پیام اسرافیل وزیری به شرح ذیل است.
بسم‌الله الرحمن الرحیم
وَلاَتَقُولُوا لِمَن يُقْتَلُ فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْواَتُ بَلْ أَحْيَآءٌ وَ لَـَكِن لآتَشْعُرُون
عزت، سرفرازی و شکوهمندی انقلاب اسلامی مرهون ازجان‌گذشتگی و جان‌فشانی شهداست که درراه دفاع از میهن از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکردند و با حضور در جنگ تحمیلی و تحمل سختی‌ها و دشواری‌ها در برابر تجاوز و خودخواهی‌های دشمنان ایستادند و از مرزوبوم کشورمان دفاع کردند.
22 اسفندماه سالروز صدور فرمان بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی می‌باشد و نام‌گذاری این روز به‌عنوان روز بزرگداشت شهدا برای مردم ایران فرصتی است مغتنم که سال جدید را با یک بیعت مجدد با شهدا‌ی ایران اسلامی آغاز کنند تا در شروع هرسال بیش از گذشته حافظان شایسته ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های امام و شهدا باشند و با تلاش مضاعف در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و شناخت و کسب معرفت از آنان گام‌های بسزایی را بردارند.
لذا اكنون در آستانه برگزاری گرامیداشت روز شهید از همه مسئولان، مردم شریف و خانواده گران‌قدر شهدا و ایثارگران خواستارم تا در راستای تکریم یاد شهدا که به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) کمتر از شهادت نیست تلاش و مشارکت جدی داشته باشند.
اميداست همگان با نصب العین قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبري (مدظله‌العالی) در تداوم راه متعالی شهدای عزیز، پاسداري حقیقی از خون شهیدان، ترويج فرهنگ غنی ایثار و شهادت، بیش‌ازپیش موفق و مؤید باشيم.

اسرافیل وزیری
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان

انتهای پیام/