پیام تبریک مدیرکل بنیاد استان گلستان به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران

تاریخ انتشارشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۶
کد مطلب : ۲۸۴۱۵۰
مدیرکل بنیاد استان گلستان در پیامی 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران را که ثمره خون شهدا و ایثارگران است به خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر و آحاد مردم تبریک و تهنیت گفت.
پیام تبریک مدیرکل بنیاد استان گلستان به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران
به گزارش ایثار واحد گلستان؛ متن پیام اسرافیل وزیری به شرح ذیل است.
بسم‌الله الرحمن الرحیم.
دوازدهمین روز از بهار هرسال یادآور اعلام نتایج حماسه پرشکوه همه‌پرسی ملت بزرگ ایران برای تأسیس نظام «جمهوری اسلامی» است. نهالی که آن روز ایرانیان از هر قوم و نژاد و جنسیت و دین و مذهب در این سرزمین کاشتند، اکنون چنان سرسبز، تنومند و بارورشده که در برابر تندبادهای روزگار به‌خوبی قامت افراشته و به مدد دو بال جمهوریت و اسلامیت، همانند همای سعادت، بهروزی آحاد ملت و تحقق شعارها و آرمان‌های انقلاب را هدف راستین خود نهاده است.
امروز و در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بیش از هر زمان دیگری برای اجماع نظر نخبگان، اندیشمندان، دولتمردان، متصدیان ارکان مختلف حاکمیت و آحاد ملت بزرگ ایران درراه غلبه بر موانع توسعه‌ای کشور و سرافرازی بیش‌ازپیش نظام جمهوری اسلامی، به رأی و نظر مردم نیاز است. برگزاری انتخابات مکرر در چهار دهه گذشته کوششی در امتداد همین مسیر بوده است و نظام جمهوری اسلامی در آینده نیز با اتکاء به همین ظرفیت و دیگر اصول مترقی قانون اساسی به‌عنوان میثاق ملی ما ایرانیان، برای دستیابی به ایرانی آباد، آزاد و سربلند گام برمی‌دارد.
تابندگی، اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی و محبوبیت روزافزون آن‌که به برکت خون شهیدان و پایمردی ملت ایران و تدبیر و بصیرت رهبری معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) در ادوار مختلف حاصل شد، حقیقت انکارناپذیری است که امروز بیش از هر زمان دیگری مورد اعتراف دوست و دشمن واقع گردیده و نور امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان برافروخته است.
این‌جانب ضمن تسلیت به مناسبت شهادت هفتمین اختر عالم امامت و ولایت امام موسی کاظم (ع) و گرامیداشت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران، عظمت ملت شریف ایران اسلامی را در ظل عنایات حضرت ولی‌عصر (عج) از درگاه خداوند سبحان مسئلت می‌نمایم و امیدوارم که در این سال که با درایت رهبر معظم انقلاب، مزین به سال «رونق تولید» شده است، به پشتوانه ملت بزرگ ایران با غلبه بر مشکلات، گام‌های استوارتری درراه توسعه و پیشرفت کشور برداریم.
انتهای پیام/