رئيس بنياد جغتاي

جانبازان و ایثارگران پشتوانه جامعه و انقلاب هستند

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷
کد مطلب : ۲۸۵۱۳۰
رئيس بنياد شهيد و امورايثارگران جغتاي گفت: جانبازان و ایثارگران پشتوانه بزرگ جامعه و انقلاب اسلامی ما هستند.
جانبازان و ایثارگران پشتوانه جامعه و انقلاب هستند
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، سيدجلال ابوچناري چهارشنبه 21 فروردين در مراسم بزرگداشت روز جانباز كه همزمان با ولادت حضرت اباالفضل العباس(ع) برگزار شد، با محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک اعیاد شعبانیه گفت: جانبازان جزو ستون های اصلی این انقلاب هستند که با ایثارگری و رشادت های خود چه در هشت سال جنگ تحمیلی و چه اکنون که با مقاومت مثال زدنی و تحمل درد همچنان موجب عزت و اقتدار این نظام بوده و همواره پشتیبان انقلاب اسلامی هستند.
وی در ادامه با تاسی از فرمایشات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) گفت: جانبازان و ایثارگران پشتوانه بزرگ جامعه و انقلاب اسلامی ما هستند و آنان اگرچه بخشی از پایشان را از دست داده‏ اند، اما ایستاده‏ اند تا نام، یاد و فرهنگ شهیدان را زنده نگه دارند و اگرچه ممکن است دستی در بدن نداشته باشند، ولی هم‏چنان علمداران این انقلابند.
رئيس بنياد جغتاي افزود: آنان شور و نشاط حسینی را در جامعه برپا داشته ‏اند، و هم‏چنان در صحنه باقی مانده‏ اند و آنان ماندند تا مصیبت ‏های صدر اسلام تکرار نشود و ذهن مردم از عطر ولایت تهی نگردد.
ابوچناري تصريح كرد: آری، آنان هم‏چنان ماندند تا رسالت بزرگ خویش را که زمینه‏ سازی برای ظهور حضرت ولی عصر می ‏باشد به پایان رسانند.
در پایان این مراسم جانبازان شهرستان جغتای ضمن حمایت همه جانبه خود از سپاه طی بیانیه ای اقدامات اخیر آمریکا در خصوص تروریست خواندن سپاه، با سر دادن شعارهایی این اقدام را منزجر کننده دانسته و محکوم کردند.
گفتني است شهرستان جغتاي 182 شهيد، 291 جانباز و 8 آزاده تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.
انتهاي پيام/