قهرمانان واقعی کشور شهدا هستند که مدالشان پلاکشان شد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۵
کد مطلب : ۲۸۶۰۹۸
اسلامی رئیس بنیاد مراغه: قهرمانان واقعی شهدا هستند شهید در راهی قدم گذاشت که ضامن اقتدار و استقلال کشور شد.
قهرمانان واقعی کشور شهدا هستند که مدالشان پلاکشان شد
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه به‌اتفاق مهدی نوایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چهارشنبه 28 فروردین 98 از خانواده شهید احد مؤمنی دیدار و قدردانی کرد.

سلمان اسلامی در این دیدار با گرامیداشت سالروز ولادت حضرت علی‌اکبر و روز جوان گفت: قهرمانان واقعی کشور ما شهدا هستند که با دفاع از کشور و نثار خون پاک خود عزت و سربلندی را به کشور اسلامی اهدا کردند، شهید شدن کار هرکسی نیست شهید در راهی قدم گذاشت که ضامن اقتدار و استقلال کشور شد.
 
وی ادامه داد: خانواده شهدا برکت جامعه ما هستند آن‌ها با اهدای بهترین فرزندان خود درراه دفاع از انقلاب اسلامی و کشور کار بزرگی انجام داده‌اند و مقام والایی نزد خداوند دارند و دیدار با این عزیزان مایه دلگرمی خادمان شهداست.
 
مهدی نوایی رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه  و ولادت حضرت علی‌اکبر گفت: شهید احد مؤمنی جزو جوان‌ترین شهدا بودند که خون خود را تقدیم نظام کردند و در بالاترین قله‌ها ایستادند.

وی در ادامه عنوان کرد: شهدا کار ارزشمندی انجام دادند، به مکتب امام حسین گرویدند و در اوج جوانی از تمامی امیال دنیوی دست کشیدند و راه عزت و سربلندی را انتخاب کردند.

نوایی تاکید کرد: شعار ورزشکاران این است که قهرمانان امروز کشور شهدا هستند که مدالشان پلاکشان شد انشالله ما هم از شفاعت شهدا بهره‌مند شویم.

یادآوری می‌شود شهید «احد مؤمنی» در تاریخ 21 اردیبهشت 47 در شهرستان مراغه چشم به جهان گشود و در عملیات بیت‌المقدس به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
 
انتهای پیام/