کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

شهدا موجب اقتدار کشور و انقلاب هستند

11 ارديبهشت 1398 ساعت 12:04

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گفت: اقتدار کشور و انقلاب ثمره ایثار شهداست چرا که در راه دفاع از وطن و انقلاب اسلامی به شهادت رسیدند.


به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، شهرام خدایی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان به اتفاق موسی شعفی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری مراغه، اسدی رئیس کتابخانه‌های عمومی مراغه و سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهرستان 10 اردیبهشت 1398 با خانواده‌های معظم شهدا دیدار و گفتگو کرد.
 
شهرام خدایی در این دیدارها گفت: وظیفه ما و همه مسئولان کشور است که خدمت خانواده شهدا برسیم. آن‌ها بزرگواری و استقامت خود را در دوران جنگ و بعد از آن نشان دادند و فرزندانی را راهی جبهه‌ها کردند که باعث اقتدار و عزت کشور انقلاب اسلامی شدند و در راه دفاع از وطن به شهادت رسیدند تا امروز ما این‌گونه آزاد و سربلند زندگی کنیم.

 وی افزود: اقتدار کشور و انقلاب ثمره ایثار شهداست چرا که در راه دفاع از وطن و انقلاب اسلامی به شهادت رسیدند.

موسی شعفی معاون فرماندار نیز عنوان کرد: دیدار از خانواده شهدا و خدمت به آن‌ها فرصتی است برای اینکه از زحمات فرزندان این مرزوبوم و خانواده آن‌ها تشکر و قدردانی کنیم و همچنین سعادتی برای همه ما است که خدمت والدین بزرگوار برسیم  چرا که ما هر چه داریم از برکت شهداست.
 
اسلامی رئیس بنیاد مراغه نیز در این دیدارها گفت: شهدا به اوج عزت و کمال رسیدند آن‌ها راه خود را انتخاب کرده بودند راه عزت و آزادگی و سرافرازی که باعث شد کشور ما در برابر آن‌همه هجمه دشمن با رشادت‌های شهدا و ایثارگران مقتدر و امن و قدرتمند بماند و دشمنان کشور و انقلاب حتی نتوانند یک وجب از خاک ما را تصاحب کنند.
 
گفتنی است در این دیدارها از خانواده معظم شهید «علی کنعانی» و «غلامعلی عبادی چکان» به پاس صبر و فداکاری شان تقدیر شد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 287445

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/287445/شهدا-موجب-اقتدار-کشور-انقلاب-هستند

ايثار
  http://www.isaar.ir