پیام مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران به مناسبت روز کارگر

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۲
کد مطلب : ۲۸۷۴۶۱
عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران در پیامی روز جهانی کار و کارگر را به‌تمامی تلاشگران عرصه کار و تولید تبریک گفت.
پیام مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران به مناسبت روز کارگر
به گزارش "ایثار"؛ عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران در پیامی روز جهانی کار و کارگر را به‌تمامی تلاشگران عرصه کار و تولید تبریک گفت، متن پیام بدین شرح است:
کارگران بازوان حرکت جامعه به‌سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند و بی‌شک بخش عظیمی از پیشرفت‌های حاصل‌شده در مسیر اقتصادی کشور به برکت ایثار و مجاهدت این قشر جامعه به‌دست‌آمده است.
۱۱ اردیبهشت‌ماه روز جهانی کارگر، روز تجلیل از خدمات ارزنده کارگران شریفی است که به‌عنوان یکی از مهم‌ترین عناصر پیشرفت، توسعه، بالندگی و خوداتکایی هر جامعه‌ای محسوب می‌شوند.
کارگران در دین مبین اسلام از جایگاه ارزشمندی برخوردار هستند تا آنجائی که حضرت رسول اکرم (ص) بر دستان کارگر بوسه زد و فرمودند: «این دستی است که در آتش جهنم نمی‌سوزد.» بدیهی است بوسیدن دست کارگر از سوی بزرگ‌ترین پیامبر خدا (ص) ارزش عالی و اهمیت بی‌نظیر کار و تلاش برای رزق حلال را نشان می‌دهد.
هر جامعه‌ای که از فرصت اندیشه و بازوی هنرمند کارگران استفاده بهتری کند به توسعه و پیشرفت بیشتری دست خواهد یافت، کارگرانی که در طول مبارزات ستم‌شاهی ملت ایران، دوران هشت سال دفاع مقدس و عرصه‌های مختلف سازندگی نقش بسزایی در دست‌یابی به اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته‌اند.
این‌جانب ضمن ارج نهادن به زحمات تلاشگران عرصه جهاد اقتصادی کشور، فرارسیدن روز کارگر را به جامعه کارگری زحمتکش که با تلاش شبانه‌روزی خود زمینه توسعه و آبادانی همه‌جانبه کشور را فراهم می‌کنند تبریک گفته، امید آنکه در سال «رونق تولید» با تلاش کارگران شریف این سربازان عرصه کار و تلاش گام‌های بزرگ دیگری درراه توسعه، رونق، پیشرفت و کسب دستاوردهای عظیم اقتصادی برای ملت بزرگ ایران اسلامی برداشته شود.
عبدالله مرتضوی
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان‌های تهران
انتهای پیام/