شهدا نامی جاودانه و ماندگار در تاریخ به‌جا گذاشتند

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۷
کد مطلب : ۲۸۷۹۰۷
یاد و خاطره شهدای فرهنگی در بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه گرامی داشته شد.
شهدا نامی جاودانه و ماندگار در تاریخ به‌جا گذاشتند
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، در این مراسم که با حضور حجت‌الاسلام موسی زاده ، سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهرستان سرهنگ آقا علیزاده فرمانده بسیج ادارات ،خادمان شهدا و بسیجیان بنیاد شهرستان در محل نمازخانه بنیاد مراغه برگزار شد.
 
حجت‌الاسلام موسی زاده با گرامیداشت هفته معلم و اشاره به شخصیت والای شهید مطهری گفت: شهید مطهری یکی از شخصیت‌های برجسته و کم‌نظیر در تاریخ اسلام و یکی از دانشمندان اسلام‌شناس و محقق توانا به شمار می‌رود و با افکار و اندیشه‌های ناب خود آثار و نتایج بزرگی را در زمینه‌های گوناگون علمی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در میان دانشگاهیان بر جای گذاشت و بدین‌وسیله شهید مطهری و تمامی شهدا از خود نامی جاودانه در تاریخ باقی گذاشتند.
 
وی در ادامه با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان عنوان کرد: ماه رمضان ماه مهمانی خداست و ماهی سرشار از حس و حال معنوی که فضیلت فراوانی دارد که رسول گرامی اسلام می‌فرماید ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‌اش مغفرت و پایانش آزادی از آتش جهنم است.
 
لازم بذکر است: این برنامه با اقامه نماز جماعت و تنظیف و گلاب پاشی نمازخانه بنیاد جهت استقبال از ماه مبارک رمضان خاتمه یافت.

 انتهای پیام/