فرزندان شاهد میراث دار امانت‌های گران‌قدری هستند

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۲
کد مطلب : ۲۸۸۰۸۴
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه گفت: فرزندان شاهد میراث دار امانت گران‌قدری هستند که همچون نگینی درخشان در مدارس شاهد می‌درخشند و باید به امر تعلیم و تربیت این عزیزان توجه ویژه داشت.
فرزندان شاهد میراث دار امانت‌های گران‌قدری هستند
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، اولین جلسه ستاد شاهد در سال تحصیلی جدید با حضور سلمان اسلامی رئیس بنیاد مراغه و جلیل اسلامی رئیس آموزش‌وپرورش و اعضا ستاد شاهد شهرستان در محل اداره آموزش‌وپرورش 15 اردیبهشت 1398 برگزار شد.
 
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید آیت اله مرتضی مطهری و تبریک هفته معلم ،گفت: فرزندان شاهد میراث دار امانت گران‌قدری هستند که همچون نگینی درخشان در مدارس شاهد می‌درخشند و باید به امر تعلیم و تربیت این عزیزان توجه ویژه داشت.

سلمان اسلامی رئیس بنیاد مراغه با قدردانی از اعضای ستاد شاهد شهرستان در خصوص اقدامات انجام‌شده در جهت ارتقای کیفی و کمی مدارس شاهد و خدمت به دانش آموزان و خانواده‌های شهدا و ایثارگران در سال تحصیلی از زحمات تمامی دست اندرکان آموزش  تشکر کرد.
 
در این جلسه اقدامات انجام‌شده در سال تحصیلی گذشته و ارائه برنامه‌ها ستاد شاهد جهت رفع مشکلات دانش آموزان در سال تحصیلی موردبررسی قرار گرفت.
 
نحوه پذیرش و ثبت‌نام دانش آموزان  ورودی به مدارس شاهد، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای دانش آموزان در مدارس، بررسی و رفع مشکلات آموزشی و شهریه فرزندان شاهد و ایثارگر و همچنین برگزاری اردوهای دانش‌آموزی ازجمله مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.
 
اتنهای پیام/