هر خط وصیت‌نامه‌های شهدا می‌تواند چراغ هدایت باشد

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
کد مطلب : ۲۸۸۷۴۰
فرمانده سپاه بخش آبش احمد کلیبر گفت: شهدا فرزندان و خودساخته‌های واقعی ماه مبارک رمضان بودند که با استفاده از جنبه‌های معنوی این ماه به مقام شهادت رسیدند.
هر خط وصیت‌نامه‌های شهدا می‌تواند چراغ هدایت باشد
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، علی امیدواری فرمانده سپاه بخش آبش احمد در دیدار با خانواده‌های معزز شهدا بابیان اینکه بزرگ‌ترین درس ماه رمضان خودسازی است گفت: شهدا فرزندان و خودساخته‌های واقعی ماه مبارک رمضان بودند که با استفاده از جنبه‌های معنوی این ماه به مقام شهادت رسیدند.

وی خاطرنشان کرد: این دیدارها و مشاهده صبر و استقامت خانواده‌های معزز شهدا روحیه خدمت کردن به مردم را در مدیران مضاعف می‌کند.

امیدواری با اشاره به اینکه پیام شهدا پیام بشارت است تصریح کرد: شهدا رفتند تا اسلام بماند پس وظیفه ماست که از دین اسلام پاسداری کنیم و هر خط وصیت‌نامه‌های شهدا می‌تواند چراغ هدایت باشد.

یادآوری می‌شود؛ شنبه 21 اردیبهشت‌ماه 1398 فرمانده سپاه بخش آبش احمد کلیبر در طرح ضیافت رمضان به‌اتفاق رئیس بنیاد و رئیس اداره فنی و حرفه‌ای کلیبر با خانواده‌های معزز شهدای روستای زربیل و ایل یوردی کلیبر دیدار و گفتگو کرد.

گفتنی است: طرح ضیافت در راستای دیدار و تعظیم از خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران از ابتدای ماه رمضان با مشارکت ادارات شروع‌شده و شناسایی، پیگیری مسائل، تکریم ایثارگران، رسیدگی به مشکلات و رضایتمندی آنان از اولویت‌های مهم این طرح است.

انتهای پیام/