خدمت به جامعه ایثارگری باید خالصانه و برای رضا خدا باشد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۴
کد مطلب : ۲۸۹۱۳۵
فرماندار شهرستان اهر بابیان اینکه خدمت به جامعه ایثارگری باید خالصانه و برای رضا خدا باشد اظهار داشت: رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر وظیفه آحاد مسئولین است.
خدمت به جامعه ایثارگری باید خالصانه و برای رضا خدا باشد
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، زاهد محمودی فرماندار اهر در میز خدمت روستای انداب قدیم گفت: خدمت به مردم شریف ایران علی‌الخصوص جامعه ایثارگری باید خالصانه و برای رضا خدا باشد.

وی افزود: رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر وظیفه آحاد مسئولین بوده و کمترین کار در قبال ایثار و فداکاری آنان است.

محمودی دایر نمودن میز خدمت و دیدار چهره به چهره با مردم را گامی در جهت تکریم آنان و تحقق اهداف حقوق شهروندی در نظام اداری عنوان کرد.

فرماندار شهرستان اهر در ادامه با حضور در منزل جانباز سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس تارویردی بدرخانیان با وی دیدار و گفتگو کرد.

محمودی در این ملاقات بابیان اینکه جانبازان اسناد افتخار نظام و انقلاب هستند عنوان کرد: حراست و پاسداری از دستاوردهای عظیم شهدا و ایثارگران وظیفه آحاد مردم و مسئولین است.

گفتنی است، چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 میز خدمت روستای انداب قدیم از توابع شهرستان اهر با حضور فرماندار و مسئولین دستگاه‌های اجرایی دایر و مسائل و مشکلات مردم و خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر موردبررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/