راه شهدا باقدرت ادامه دارد

تاریخ انتشاردوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۱
کد مطلب : ۲۸۹۵۸۳
فرمانده نیروی انتظامی کلیبر گفت: اگر امروز ایران در منطقه‌ای که آشوب و جنگ است در امنیت به سر می‌برد به برکت رشادت‌های شهداست.
راه شهدا باقدرت ادامه دارد
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، هم‌زمان با ماه مبارک رمضان از خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران روستای اتی کندی شهرستان کلیبر در قالب طرح رمضان به‌منظور پاسداشت وزنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و استمداد از آنان با حضور فرمانده نیروی انتظامی، کارکنان این سازمان و رئیس بنیاد کلیبر دیدار و تجلیل به عمل آمد.

محمدعلی نائب زاده فرمانده نیروی انتظامی کلیبر در این دیدارها گفت: شهیدان پشتوانه‌های اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند و انقلاب با حضور آگاهانه آنان و رهبری مدبرانه امام خمینی (ره) به پیروزی رسید.

وی ادامه داد: خانواده‌های معظم شهدا بادل‌هایی سرشار از ایمان ثابت کرده‌اند که درراه ارزش‌های اسلامی می‌بایست دین خود را ادا نمود و مسئولان نیز بایستی در این مسیر، شأن خانواده معظم شهدا را حفظ کنند. 

نائب زاده خاطرنشان کرد: اگر امروز ایران در منطقه‌ای که آشوب و جنگ است در امنیت و آرامش به سر می‌برد به برکت رشادت‌های شهداست.

وی بابیان اینکه راه شهدا باقدرت ادامه دارد و فرهنگ ایثار و شهادت در دل جوانان متبلور است تصریح کرد: تکریم شعائر اسلامی و ارزش‌های دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید دیدار از خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

انتهای پیام /