رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش کردستان خبر داد:

تحصیل 13 هزار دانش آموز کردستانی در مدارس شاهد

تاریخ انتشارسه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۳
کد مطلب : ۲۸۹۶۹۴
رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش کردستان گفت: پیش بینی می شود در سال تحصیلی جدید، 13 هزار دانش آموز دوره های مختلف تحصیلی در مدارس شاهد استان تحصیل کنند.
تحصیل 13 هزار دانش آموز کردستانی در مدارس شاهد
به گزارش ایثار به نقل از خبرگزاری ایسنا، منطقه کردستان، توفیق احمدی در نشستی با عنوان «تبیین و تشریح دستورالعمل ثبت نام الکترونیکی مدارس شاهد» که با حضور کارشناسان، مدیران مدارس شاهد، کارشناسان آموزش و معاونین فرهنگی ادارات بنیادشهید و امور ایثارگران استان برگزار شد، بر آمادگی عوامل درخصوص مدیریت بهینه و اجرای مطلوب برنامه های اولویت دار، شش ماهه طرح شاهد استان مانند تامین و تخصیص نیروی انسانی، برنامه هفتگی، کلاس های مکمل شاهد، ارزشیابی آغازین،کلاس های پیش نیاز، دفترچه کارمدیران، فرایند ثبت نام الکترونیکی تاکید کرد.
وی گفت: ستادهای اجرایی شاهد از بخشی نگری پرهیز و ضمن تعامل و همکاری با تمامی دوایر و واحدهای اداری، از حداکثر ظرفیت های موجود در شهرستان در جهت پیشبرد اهداف طرح استفاده کنند.
وی با تشریح مفاد دستورالعمل ثبت نام مدارس شاهد و ابلاغ تغییرات و اختیارات استانی، عنوان کرد: مدیران مدارس شاهد باید تکریم ارباب رجوع و ایجاد شرایط مطلوب به هنگام مراجعه حضوری و پاسخگویی صحیح و منطقی را در اولویت کاری خود قرار دهند. 
مسئول دبیرخانه ستاد اجرایی شاهداستان، اعلام کرد: پیش بینی می شود ۱۳ دانش آموز در سال تحصیلی ۹۹_۹۸ در مدارس شاهد استان مشغول به تحصیل شوند.
احمدی تاکید کرد: ستاد ثبت نام مدارس نسبت به فعال سازی سامانه پیامکی مدارس شاهد و اطلاع رسانی دقیق در مراحل مختلف ثبت نام اقدام  و نسبت به اجرای قوانین و ضوابط مربوط به ثبت نام مدارس شاهد اهتمام جدی به عمل آورند.
انتهای پیام