کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

استاندار خراسان شمالی؛

عزت کشور مرهون رشادت شهدا و جانبازان است

2 خرداد 1398 ساعت 13:18

استاندار خراسان شمالی گفت: عزت و سربلندی امروز کشور مرهون جان‌فشانی‌ها و رشادت‌های شهدا و جانبازان است.


به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی همایش پیشکسوتان جهاد، مقاومت و دفاع مقدس با تقدیر از این عزیزان و رونمایی از انتشارات این حوزه به میزبانی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی برگزار شد.
در این همایش که در سالن اجتماعات اداره کل بنیاد با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی و نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه بجنورد و همچنین استاندار خراسان شمالی برگزار شد، دکتر محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی اظهار داشت: مقاومت و ایستادگی شهدا، جانبازان و ایثارگران موجب شد امروز دشمنان قسم‌خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی آن‌گونه ما را قدرتمند در جهان ببینند که از ما تقاضای مذاکره داشته باشند.
دکتر شجاعی افزود: در یک دهه اخیر شاهد تاخت‌وتاز مستکبرین در بسیاری از کشورهای جهان بودیم اما آن‌ها متوجه شدند ایران اسلامی با داشتن فرزندان برومندی مانند شما جانبازان، محلی برای حضور آنان با تدابیر جنگی نیست.
وی ادامه داد: شما جانبازان، شهدا و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس عظمت ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشیدید و حضورتان در جامعه بار مسئولیت امثال بنده را بسیار سنگین‌تر می‌کند.
دکتر شجاعی تصریح کرد: هر آنچه در توان داریم اگر به خدمت بگیریم و برای مردم استان خدمت‌رسانی داشته باشیم در برابر بزرگ‌مردی‌های شما بسیار ناچیز است.
نماینده عالی دولت در خراسان شمالی در ادامه سخنان خود گفت: آزادی خرمشهر، خونین‌شهر جز با توکل بر خدا و رشادت و پایمردی رزمندگان امکان‌پذیر نبود.
دکتر محمدعلی شجاعی افزود: آزادسازی خرمشهر صحنه جنگ را تغییر داد که برگشت دشمن به مرزهای بین‌المللی و پر شدن دست جمهوری اسلامی برای نشستن در پای میز دیپلماسی را به همراه داشت. 
 


کد مطلب: 290170

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/290170/عزت-کشور-مرهون-رشادت-شهدا-جانبازان

ايثار
  http://www.isaar.ir