آزادسازی خرمشهر نماد مقاومت ملت ایران است

تاریخ انتشارشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷
کد مطلب : ۲۹۰۳۵۰
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری مراغه در دیدار با خانواده شهدا گفت: هشت سال دفاع مقدس درس ایثار و عزت و سرافرازی بود و رزمندگان باعث افتخار این سرزمین شدند.
آزادسازی خرمشهر نماد مقاومت ملت ایران است
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، موسی شعفی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری مراغه به‌اتفاق سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و یزدانی معاون پژوهشی آموزش‌وپرورش شهرستان و جمعی از همکاران به مناسبت سوم خرداد با خانواده معظم شهدا دیدار و گفتگو کرد.
 
شعفی ضمن تبریک به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: هشت سال دفاع مقدس درس ایثار و عزت و سرافرازی بود و رزمندگان اسلام باعث افتخار این سرزمین شدند و آزادسازی خرمشهر یک حماسه بزرگ در دوران هشت سال دفاع مقدس بود.
 
وی در ادامه افزود: آزادسازی خرمشهر نماد مقاومت و دلیری مردانی است که تا پای جان در برابر دشمن ایستادند تا دشمن نتواند به میهن اسلامی ما آسیبی برساند و شهدا و ایثارگران با فداکاری خود حماسه بزرگ را خلق کردند.
 
اسلامی رئیس بنیاد مراغه ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: این روز یعنی مقاومت و ایثار و پیروزی که شهدا و ایثارگران ما در برابر هجمه دشمن با تمام توان مردانه ایستادگی کردند و باید به همین خاطر قدردان فداکاری و ایثار این عزیزان باشیم.
 
اسلامی در ادامه افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران قدردانی از زحمات دلیر مردانی است که در دوران هشت سال دفاع مقدس از این کشور دفاع کردند و برگزاری چنین دیدارهایی باعث گسترش و  ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می‌شود.
 
یادآور می‌شود در این دیدارها از خانواده شهید «سید محمود مجیدی» و «محمد عزیزی» و «علی‌اصغر محمودی» و «یوسف امامی» تقدیر و از زحمات آن‌ها قدردانی شد.
 
انتهای پیام/