شهدا از برترین های تاریخ کشور هستند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۸
کد مطلب : ۲۹۱۰۹۴
فرماندار کلیبر در دیدار با خانواده‌های معزز شهدا گفت: شهیدان ما در چهار دهه اخیر بهترین حافظان و یاوران اسلام و انقلاب و رهبری بوده‌اند و تمام اقدامات و جهاد، ایثار و شهادت آنان به‌عنوان یک الگو و شاخص در زندگی فردی و اجتماعی به شمار می‌رود.
شهدا از برترین های تاریخ کشور هستند
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، رسول خدابخش فرماندار کلیبر در دیدار با خانواده‌های معزز شهدا گفت: اعتلای ارزش‌های بلند اسلامی و پاسداری از میراث گران‌بهای انقلاب ،آرمان شهدا بود.

وی ارزش صبر و گذشت خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران را در پیشبرد اهداف انقلاب، فقط باارزش فداکاری شهدا درخور مقایسه دانست و افزود: جوانان این ملت که در دوران سخت دفاع مقدس با عزم راسخ، سینه خود را در مقابل دشمن سپر و متجاوز را از خاک کشور بیرون کردند، در واقع شکست‌ناپذیری، مقاومت و صلابت ملت ایران را به نمایش گذاشتند و جزء برترین های تاریخ کشور هستند.

وی خاطرنشان کرد: شهیدان ما در چهار دهه اخیر بهترین حافظان و یاوران اسلام و انقلاب و رهبری بوده‌اند و تمام اقدامات و جهاد و ایثار و شهادت آنان به‌عنوان یک الگو و شاخص در زندگی فردی و اجتماعی به شمار می‌رود.
 
یادآوری می‌شود؛ 7 خرداد 1398 فرماندار کلیبر به‌اتفاق فرمانده نیروی انتظامی، بخشدار بخش مرکزی، رئیس بنیاد، دهیار روستای کلالق به مناسبت روز مقاومت و پایداری با پنج خانواده معظم شهدای بخش مرکزی  این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.