با صدور پیامی،

مدیرکل بنیاد استان قزوین روز جهانی قدس را گرامی داشت

تاریخ انتشارپنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۰
کد مطلب : ۲۹۱۱۸۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین طی پیامی، از مردم شهیدپرور استان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
مدیرکل بنیاد استان قزوین روز جهانی قدس را گرامی داشت
به گزارش ایثار واحد قزوین، در پیام غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
روز جهانی قدس، روز جهانی پایداری حق در برابر باطل، روز جهانی مقابله با زور و زر و تزویر، روز جهانی استقامت و ایستادگی، و نمادی از اراده مسلمانان و آزادی خواهان جهان است.
گستره و جغرافیای سرزمین فلسطین اگرچه اندک است، اما دریایی از ایثار اسلامی را در خود جای داده و قطره قطره خون شهدای مظلوم فلسطین، ندای پیروزی حق و فریادِ مسلمانی سر می‌دهد.
فلسفه نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، نشان از درایت، هوشمندی و آینده‌نگری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(س) دارد و امروز باید امت اسلامی با حضور پرشور خویش، پس از یک ماه تمرین پاکی و بندگی با قلوبی سرشار از عطر روح بخش بهار قرآنی، اقتدار و عظمت مسلمانان را به رخ همه جهانیان بکشانند.
اینجانب ضمن اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین و دعوت از مردم شریف استان قزوین به ویژه خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس؛ با محکومیت معامله موسوم به معامله قرن، بازگشت حق تاریخی این ملت مسلمان به صاحبان اصلی آن و برقراری صلح و آرامش پایدار در منطقه را از خداوند متعال مسئلت دارم.
غلامرضا حقایق‌پور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین