فرماندار شهرستان مراغه:

اجرای قوانین ایثارگران تکریم این عزیزان است

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۵
کد مطلب : ۲۹۱۹۹۴
فرماندار شهرستان مراغه در اولین جلسه شورای هماهنگی رابطین امور ایثارگران شاغل در ادارات این شهرستان گفت: بهترین روش تکریم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، اجرای قوانین مربوط به ایثارگران است.
اجرای قوانین ایثارگران تکریم این عزیزان است
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، جلسه رابطین امور ایثارگران شاغل در ادارات شهرستان با حضور حمید شکری فرماندار شهرستان مراغه، موسی شعفی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری، سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، شنبه 18 خرداد 1398 در محل فرمانداری مراغه برگزار شد.
 
در این جلسه حمید شکری فرماندار شهرستان مراغه با اشاره به اینکه رابطین و مشاوران امور ایثارگران در ادارات در خصوص موضوعات مربوط به جامعه ایثارگری با جدیت عمل کنند افزود: بهترین روش تکریم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، اجرای قوانین مربوط به ایثارگران است.
 
وی در ادامه افزود: مشاوران امور ایثارگران باید به‌عنوان نماینده جامعه ایثارگری وظایف خود در برابر ایثارگران را به‌درستی انجام دهند و در همین راستا بازدید از خانواده‌های شهدا و ایثارگران و بررسی مشکلات آنان از وظایف اصلی دستگاه‌های اجرایی شهرستان است.
 
شکری گفت: برنامه‌ریزی در جهت بازدید از خانواده‌های شهدا و حل مشکلات و آسیب‌های این قشر با عنوان طرح سپاس حرکت مثبت و خوبی در جهت پاسداشت مقام ایثار و شهادت در شهرستان است.
 
اسلامی رئیس بنیاد مراغه نیز در همین نشست، اجرای آیین‌نامه‌ها، قوانین و دستورالعمل‌های مربوط به ایثارگران را ضروری دانست و گفت: باید تلاش مضاعفی برای اجرای این بخش‌نامه‌ها و مقررات برای ایثارگران شاغلین در ادارات داشته باشیم.
 
وی گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران و رسیدگی به مشکلات جامعه هدف را به‌صورت برنامه‌ریزی‌شده از تمام دستگاه‌ها اجرایی و ادارات دولتی خواستار شد.
 
انتهای پیام/
خبرنگار: علی جهانیان