شهداي مدافع حرم، ادامه دهنده مسیر شهداهستند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۶
کد مطلب : ۲۹۲۴۵۸
رئيس بنيادساوه در حاشيه مراسم گراميداشت شهدای مدافع حرم در ساوه گفت: شهدای مدافع حرم ادامه دهنده مسیر شهداهستندو ضامن امنیت و آرامش امروز ما بوده و با ایثارگری از آرمان‌های نظام و انقلاب دفاع می‌کنند.
شهداي مدافع حرم، ادامه دهنده مسیر شهداهستند
به گزارش ايثارواحد"استان مركزي "،کریم رسولی  افزود: ما موظف به ادامه راه شهدا هستیم و در این مسیر نورانی حتی لحظه ای درنگ نخواهیم کرد.
رسولی  با اشاره به اینکه بهترین راه تشکر و قدردانی از شهدا عمل به وظایف و مسئولیت ها در این نظام است اضافه کرد: هرکس در هر جایگاهی باید به این نظام و ملت خدمت کند تا شهدا و روح پاک آن ها از ما راضی باشند.
اين مقام مسئول افزود:امنیت و آرامش امروز مردم مرهون خون شهدا و ایثارگری آن ها است و شهدا با ایثار جان خود از انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن چه در زمان پیروزی انقلاب و چه در دوران دفاع مقدس و چه در زمان دفاع از حريم اهل بيت ، حفاظت و حمایت کردند.
وي افزود:شهدای مدافع حرم با تاسی از سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به دفاع از حریم حرم اهل بیت (ع) برخاستند و شهادت را آرمانی دست یافتنی در این حرکت و جوشش خود دیدند.
رسولی تصریح کرد: تبیین فرهنگ ایثار و شهادت و بیان خاطرات ارزشمند بجا مانده از مدافعان حرم، عامل مهمی در بصیرت افزایی مردم خواهد بود.
وی با اشاره به رشادت های فرزندان ایران زمین در دفاع از حريم اهل بيت ، گفت: عزت بین المللی، اقتدار و امنیت امروز نظام مرهون خون پاک شهدا است.
گفتنی است این مراسم روز دوشنبه 20 خرداد در مسجدابوذر برگزارشد.
انتهاي پيام /