خون شهدا همواره سبب بقا و ماندگاری انقلاب و نظام اسلامی‌شده است

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۷
کد مطلب : ۲۹۳۱۰۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با اشاره به اینکه خون شهدا همواره سبب بقا و ماندگاری انقلاب و نظام اسلامی‌شده است، گفت: باید همواره در مسیر اهداف شهدا حرکت کنیم و به دنبال تحقق اهدافی باشیم که این عزیزان برای آن به شهادت رسیده‌اند.
خون شهدا همواره سبب بقا و ماندگاری انقلاب و نظام اسلامی‌شده است
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان به همراه جمعی از خادمان شهدا بعدازظهر یکشنبه 26 خردادماه در نخستین روز کاری خود با حضور در گلزار شهدای چهارصد دستگاه ضمن ادای احترام به مقام شهدا مزار شهدا را گل‌باران کرده و بار دیگر با آرمان‌های شهد تجدید میثاق کردند.
رستمیان در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران، خادمی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را افتخار دانست و گفت: تنها با پایبندی به آرمان‌های شهدا می‌توانیم سعادتمند شویم. اگر شهدا و راه آن‌ها را فراموش کنیم قطعاً متضرر خواهیم شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با اشاره به اینکه خون شهدا همواره سبب بقا و ماندگاری انقلاب و نظام اسلامی‌ شده است گفت: باید همواره در مسیر اهداف شهدا حرکت کنیم و به دنبال تحقق اهدافی باشیم که این عزیزان برای آن به شهادت رسیده‌اند. تجدید میثاق با ارزش‌ها و آرمان‌های شهدا تجدید میثاق با ارزش‌های انقلاب است.
انتهای پیام/