رئیس بنیاد تایباد

آموزش، پيش زمينه اشتغال پايدار است

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۳
کد مطلب : ۲۹۳۳۲۴
رئیس بنیاد شهید و امور ایثاگران تایباد گفت: آموزش پیش زمینه اشتغال است و باید ابتدا به این موضوع به شکل یک بستر سازی در زمینه اشتغال نگاه کرد.
آموزش، پيش زمينه اشتغال پايدار است
به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، سید احسان علوی سه شنبه چهارم تیر در جلسه مشترک بین بنیاد و مرکز فنی و حرفه ای شهرستان تایباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: با عنایت به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری مدظله العالی و در راستای ایجاد اشتغال پایدار تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین بنیاد شهید و امور ایثارگران و مرکز فنی و حرفه ای شهرستان تایباد منعقد گردید.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تایباد افزود: طی این تفاهم نامه استفاده رایگان از ظرفیت کلاس های فنی که داخل مرکز و تخفیف 40 درصدی آموزشگاه آزاد تحت نظر این مرکز پیش بینی شد.
علوی با بیان اینکه شهرستان تایباد بیش از 90فرزند شهید و جانباز بیکار دارد، تصریح کرد: آموزش پیش زمینه اشتغال است و باید ابتدا به این موضوع به شکل یک بستر سازی در زمینه اشتغال نگاه کرد. 
این مرکز دوره های پرورش قارچ، برق ساختمان، تعمیر برق خودرو، نصب پنل های خورشیدی، شیرینی پزی، زیورآلات چرمی و چوبی، قالیبافی، پرورش گیاهان داروئی، تعمیر لوازم خانگی، کیف دوزی چرم، تعمیر لوازم خانگی را برگزار می نماید.
گفتنی است شهرستان تایباد 114 شهید، 277 جانباز و 32 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/

طیبه شاکری خبرنگار ایثار رضوی در تایباد