ایثارگران پرورش‌یافته مکتب قرآن و عاشورای امام حسین (ع) هستند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۶
کد مطلب : ۲۹۳۳۷۳
مدیرکل بنیاد کرمانشاه اظهار داشت: شهدا و ایثارگران پرورش‌یافته مکتب قرآن و عاشورای امام حسین (ع) هستند و همچون ستارگانی در شهر و دیار خود می‌درخشند و ایران اسلامی امنیت و آرامش خود را مدیون کسانی است که در کشور امام زمان (عج) از دنیای خود گذشتند و به وصال معبود رسیدند.
ایثارگران پرورش‌یافته مکتب قرآن و عاشورای امام حسین (ع) هستند
به گزارش «ایثار»، پنجمین حسینیه شاهد شهرستان گیلان غرب به نام شهید والامقام «علی مراد دارابی» روز گذشته با حضور حجج‌اسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان و محمدرضا خاص امیری امام‌جمعه شهرستان گیلان غرب و خانواده معظم این شهید گران‌قدر افتتاح شد.
حجت‌ الاسلام عسگری در این مراسم در سخنانی ضمن تجلیل از رشادت‌ها و حماسه‌آفرینی‌های شهدای گران‌قدر دومین شهر مقاوم کشور «شهرستان گیلان غرب» اظهار داشت: شهدای والامقام این دیار با ایثار و از خود گذشتگی که از خود نشان دادند، عزت و افتخار را برای نظام و کشور آفریدند.
وی افزود: شهدا الگوهای عینی ایثار و فداکاری در جامعه و مایه سربلندی کشور هستند و برای دفاع از آرمان‌های نظام از جان خود گذشتند لذا ما وظیفه‌ داریم که برای شناساندن این اسوه‌های بی‌بدیل به جامعه از هیچ کوششی فروگذار نبوده و یاد و خاطره آنان را در جامعه زنده نگه‌ داریم.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه ادامه داد: همه آحاد مردم و مسوولان باید بدانند که چه هزینه‌های هنگفتی برای استقرار این نظام الهی صرف شده و چه خون‌های پاکی در این مسیر پرتلاطم ریخته شده تا این امنیت و آرامش به‌دست‌آمده است پس همگان وظیفه‌داریم که قدر آن را به شایستگی بدانیم.
وی اظهار داشت: شهدا و ایثارگران پرورش‌یافته مکتب قرآن و عاشورای امام حسین (ع) هستند و همچون ستارگانی در شهر و دیار خود می‌درخشند و ایران اسلامی امنیت و آرامش خود را مدیون کسانی است که در کشور امام زمان (عج) از دنیای خود گذشتند و به وصال معبود رسیدند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: این‌ها نعمت‌های بزرگی است که به برکت همین خون‌های پاک و مطهر به‌دست‌آمده و لذا ما باید شاکر خداوند متعال بوده و این را بدانیم که اگر می‌خواهیم در مسیر عزت گام برداریم باید این مسیر روشن را ادامه دهیم.
انتهای پیام/