مرادپور معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی:

اردوی کارکنان رشد تعالی معنوی و روحی همکاران را تامین می کند

تاریخ انتشارشنبه ۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۹
کد مطلب : ۲۹۳۶۵۵
مرادپورگفت: تاثیر اردوهای فرهنگی در روحیه کارکنان با توجه به لزوم ایجاد نشاط و مهیا نمودن زمینه همدلی کارکنان فرهیخته و تقویت روحیه آنان بسیار مؤثر است.
اردوی کارکنان رشد تعالی معنوی و روحی همکاران را تامین می کند
اردوی کارکنان رشد تعالی معنوی و روحی همکاران را تامین می کند
به گزارش «ایثار واحد لرستان» اردوی تفریحی فرهنگی آموزشی توجیهی کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان روز پنج شنبه 30خرداد در سراب کهمان شهرستان سلسله برگزار شد.
مرادمرادپور معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی با اشاره به این‌که برگزاری این اردو در راستای اجرای شیوه نامه طرح تکریم ابلاغی از طرف معاونت راهبردی ریاست محترم جمهوری و جلب رضایت ارباب رجوع  هدف ارتقای سطح فرهنگی کارکنان و سلامت روحیهٔ آنان برگزار گردیده گفت: تأثیر این اردوهای فرهنگی در روحیه کارکنان با توجه به لزوم ایجاد نشاط و مهیا نمودن زمینه همدلی کارکنان فرهیخته و تقویت روحیه آنان بسیار مؤثر بوده که انشا الله  همکاران باروحیه بالای خود در خدمت‌رسانی به ولی‌نعمتان خود خدمات مطلوبی ارائه نمایند.
مرادپور در ادامه ضمن تشکر از حسن هماهنگی معاونت‌های فرهنگی، امورکارکنان و همچنین مسئول بسیج شاهد در فراهم نمودن مقدمات این اردو، رشد تعالی معنوی و روحی کارکنان را از دستاوردهای معنوی این اردو برشمرد و تصریح کرد: در این اردو تعداد 64 نفراز آقایان همکار حضور داشتند و برنامه‌ریزی‌شده تا هفته جاری اردوی بانوان همکار نیز با همین کیفیت برگزار گردد.