برگزاری دوره آموزشی عمومی «امنیت کاربری فناوری اطلاعات(اکفا)»

برگزاری دوره آموزشی عمومی «امنیت کاربری فناوری اطلاعات(اکفا)»
تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۸
کد مطلب : ۲۹۴۳۸۱
با عنایت به  بخشنامه شماره 367237 تاریخ 97/07/15 سازمان اداری و استخدامی کشور، و به منظور ارتقای سطح آگاهی و دانش کارکنان نسبت به امنیت تولید و تبادل اطلاعات در فرآیند کاربری فناوری اطلاعات و روش‌های حفاظت از امنیت اطلاعات در دستگاه‌های اجرایی، مقرر گردید دوره آموزشی عمومی «امنیت کاربری فناوری اطلاعات(اکفا)» به مدت 12 ساعت به صورت غیرحضوری برای همکاران رسمی، رسمی آزمایشی، پیمانی و قراردادکار معین سراسر کشور با همکاری مجتمع فنی تهران برگزار گردد.
 • محتوای آموزشی و آزمون پایانی به وسیله سامانه مجتمع فنی به نشانیLms.isaar.ir (با استفاده از مرورگرهای Google Chrome و Firefox) و از طریق شبکه داخلی در دسترس است.
شروع دوره از تاریخ 98/04/01 لغایت 98/04/21 می‌باشد و آزمون پایان دوره از تاریخ 98/04/22  لغایت  98/04/25 به صورت شناور از ساعت 8 الی 16 طبق زمانبندی ذیل برگزار خواهد شد.
 • نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به سامانه همانند دوره‌های پیشین مجتمع فنی می‌باشد. در صورت فراموشی رمز عبور یا بروز هرگونه مشکل در طول آزمون، خانم ماشینی و خانم کارگر در واحد پشتیبانی مجتمع فنی تهران با شماره تلفن  882007111(چندخط) پاسخگو می‌باشند.
  راهنمای استفاده از سامانه و شرکت در آزمون به پیوست حضورتان ارسال می گردد.
زمانبندی آزمونها
 • گروه اول: 22 تیرماه: استانهای اصفهان، اردبیل، البرز، ایلام، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، بوشهر، چهارمحال و بختیاری و مازندران.
  گروه دوم: 23 تیرماه: استانهای خراسان رضوی، خوزستان، کردستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، خراسان جنوبی، هرمزگان.
  گروه سوم: 24 تیرماه: استانهای کرمانشاه، زنجان، تهران، گلستان، لرستان، مرکزی، همدان، یزد.
  گروه چهارم: 25تیرماه: استانهای خراسان شمالی، ستاد مرکز، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، شهرستانهای استان تهران.