کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مدیر کل بنیاد مازندران

پیام تسلیت مدیر کل بنیاد مازندران به مناسبت شهادت جانباز شهید حاج نورعلی رضایی

8 تير 1398 ساعت 21:16

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به مناسبت شهادت شهید حاج نورعلی رضایی پیام تسلیتی بشرح ذیل صادر نمود.


((انا لله و انا اليه راجعون))
خانواده معزز جانباز شهيد والا مقام حاج نورعلی رضایی
سلامٌ علیکم
شهادت،نقطه اتصال مسير تقرب الی الله كه صرفا اين مسير مختص شهداست همانان كه به مصداق آيه شريفه((عند ربهم يرزقونند)) آنان با طی طريق معنوی خود هادی شدند و شفاعت گر روز جزا و به همين جهت در يك داد و ستد سرشار از منفعت با خالق متعال هميشه جاودان ماندند و چراغ راه آيندگان تا حجت را بر قاعدين تمام نمايند.
آنان در اين برهه از زمان به ما آموختند خط سرخ شهادت همواره جوشان است و اگر ملتی بخواهد سربلند و به خودش ببالد و عزت و سرافرازی خود را صيانت نمايد بايد از جان مايه بگذارد و تا فخر و بالندگی را به ارمغان بگذارد. كه مصداق اين اوصاف جانباز سرافراز شهيد(( حاج نورعلی رضایی))است، يكی از مردان الهی از تبار عشق كه با سرمايه معنوی و ارزشمند حضور در جبهه حق عليه باطل در دوران حماسه ی هشت سال دفاع مقدس و سپس تحمل درد و رنج ناشی از مجروحيت به فيض شهادت نائل آمد.
رشادت و دلاور مردی اين شهيد والا مقام در عرصه دفاع مقدس و سپس تحمل دردهای دوران جانبازی از او نامی جاودان به يادگار گذاشت و عزت و سربلندی را برای خود، خانواده بزرگوار و ايران اسلامی به ارمغان آورد.
اينجانب شهادت جانباز شهيد حاج نورعلی رضایی را به پيشگاه حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی)،خانواده صبور و مردم شريف بويژه جامعه ايثارگری مازندران تسليت عرض می نمایم.
هدايت مظلومی
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران


کد مطلب: 294612

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/294612/پیام-تسلیت-مدیر-کل-بنیاد-مازندران-مناسبت-شهادت-جانباز-شهید-حاج-نورعلی-رضایی

ايثار
  http://www.isaar.ir