دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران روحیه‌بخش است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۴
کد مطلب : ۲۹۵۲۰۶
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کلیبر گفت: ایثار خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران و صبر آنان در برابر سختی‌ها مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.
دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران روحیه‌بخش است
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، سمیرا مولائی رئیس شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امام خمینی (ره) کلیبر دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران را روحیه‌بخش دانست و گفت: تکریم خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران نشان‌دهنده این امر مهم است که مردم و مسئولان پای عهد و آرمان خود نسبت به انقلاب و ارزش‌های اسلامی ایستاده‌اند.

وی با تأکید بر لزوم تداوم راه شهدا و ایثارگران، افزود: تلاش همه ما در جهت خدمت به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران وظیفهٔ اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.

مولائی از روحیه والای ایثارگران در دوران سخت دفاع مقدس تجلیل کرد و خاطرنشان کرد: ایثار خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران و صبر آنان در برابر سختی‌ها مسیر تعالی را در برابر ،فرزندان امروز کشور گشوده است.

یادآوری می‌شود؛ سه‌شنبه 11 تیر 1398 رئیس شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امام خمینی (ره) کلیبر به‌اتفاق رئیس بنیاد کلیبر، کارکنان شبکه بهداشت و درمان، کارکنان بنیاد با خانواده معزز شهید افسر نوری، خانواده شهید اسکندر میرزاده، جانباز فرج ترابی دیدار و با اهدای لوح تقدیر از ایثارگری آنان تجلیل کرد.

انتهای پیام/