چاپ وصیت نامه شهدای شهرستان جغتای در روزنامه قدس

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۷
کد مطلب : ۲۹۵۳۹۹
طی هماهنگی با روزنامه قدس، وصیت نامه شهدای شهرستان جغتای در ویژه نامه قدس جغتای چاپ می شود.
چاپ وصیت نامه شهدای شهرستان جغتای در روزنامه قدس
به گزارش واحد ایثار رضوی، در راستای زنده نگهداشتن یادوخاطره شهدا، در جلسه فی ما بین بنیاد شهیدو امورایثارگران جغتای و مسئول ویژنامه قدس این شهرستان مصوب شد جمع آوري، تهيه و آرشيو خاطرات و وصيت نامه شهدا به عنوان منبع و مرجعي براي آيندگان از اهداف اين ويژه نامه و نشريه باشد ودر هر ویژه نامه وصیت نامه و تصاویر شهدا چاپ شود.
ابوچناری سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان جغتای ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان گفت: چاپ سیره و هدف والای شهیدان در ویژه نامه ها و مجلات، باعث ترویج و نهادینه کردن فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه به ويژه برای نسل جوان مي شود.
ابوچناری در ادامه افزود: در اين ويژه نامه سعي شده كه نقش، فداکاری و جانفشاني هاي همه شهدای دفاع نشان داده شود و پیام شهیدان این شهرستان به سمع و بصر جوانان و مردم شهید پرور جغتای برسد. 
وي اظهار كرد: انعكاس رشادت هاي شهدا و ايثارگران از ديگر اهداف تهيه و چاپ وصیت نامه شهدا در این ويژه نامه به شمار مي رود.  
سرپرست بنیاد شهیدوامورایثارگران جغتای در پایان افزود: در سايه رشادت هاي شهدا و ايثارگران و هدايت هاي داهيانه رهبر معظم انقلاب، امروز امنيت و اقتدار در كشور فراهم شده و بايد قدردان اين امنيت باشيم كه مردم شهيدپرور شهرستان جغتای هميشه اين امر را تا به امروز ثابت كرده اند.
 گفتنی است که شهرستان جغتای 182 شهید، 291 جانباز و 8 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری سلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/