خانواده‌های شهدا الگوی ایثار و مقاومت هستند

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴
کد مطلب : ۲۹۵۴۵۶
رئیس بنیاد شهرستان بن خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را الگوی ایثار و مقاومت دانست و گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران پیشگام در اجرای فرمان‌های الهی و پشتیبان انقلاب اسلامی هستند.
خانواده‌های شهدا الگوی ایثار و مقاومت هستند
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ به مناسبت دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س)، رئیس بنیاد شهرستان بن و خادمان حرم حضرت معصومه (س) با حضور در منزل خانواده‌های شهدا با این عزیزان دیدار و گفت‌وگو کردند.

اسماعیل اسماعیلی رئیس بنیاد شهرستان بن خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را الگوی ایثار و مقاومت دانست و گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران پیشگام در اجرای فرمان‌های الهی و پشتیبان انقلاب اسلامی هستند.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: پاسداشت مقام شهدا و ایثارگران و ارج نهادن به مقام ایشان وظیفه سنگین و توجه به خانواده شهدا و ایثارگران از اولویت‌های این بنیاد است.
وی با اشاره به اینکه شهیدان نعمت‌های خداوند بر ما هستند افزود: نگاه فرهنگی در این خصوص باید بهتر و نقاط ضعف‌های موجود در کار فرهنگی باید برطرف گردد.

اسماعیل اسماعیلی اضافه کرد: خانواده معظم شهدا بادل‌هایی سرشار از ایمان ثابت کرده‌اند که درراه ارزش‌های اسلامی استوار ایستاده‌اند و مسئولان نیز باید در این مسیر، ضمن تکریم خانواده‌های معظم شهدا راه شهدا را ادامه بدهند.
 
انتهای پیام/