مدیر کل بنیاد مازندران

فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان یک فرهنگ متعالی باید در جامعه تجلی پیدا کند

تاریخ انتشارشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۸
کد مطلب : ۲۹۵۷۳۴
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان یک فرهنگی متعالی باید در جامعه تجلی پیدا کند.
فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان یک فرهنگ متعالی باید در جامعه تجلی پیدا کند
به گزارش ایثار واحد مازندران، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران روز شنبه ۱۵ تیر ماه در جلسه هیئت امنای مرکز فرهنگی و شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس که با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری، مدیران دستگاهها و نهادها که در سالن شماره یک استانداری برگزار شد شرکت نمود‌.
هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد مازندران پس از این جلسه نشر و توسعه ارزش ها و دستاوردهای دفاع مقدس را برای نسل های آینده ضروری دانست و اظهار داشت: مجاهدت ها و از خود گذشتگی شهدای گرانقدر در دوران دفاع مقدس باید به صورت فرهنگی متعالی در جامعه تجلی پیدا کند.
مظلومی تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت را برای جامعه یک ضرورت دانست و گفت: نهادینه کردن فرهنگ ایثارگری و حفظ روحیه شهادت طلبی، در پیشگیری از تهدیدها و آسیب های فرهنگی موثر است.
مدیر کل بنیاد مازندران ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب عنوان کرد: موضوع حفظ حجاب و عفت و پاکدامنی به کرار در وصایای شهدای عزیز ما تاکید شده است . ‌وی افزود: امروز زنان جامعه ما باید از خصوصیات اخلاقی و رفتاری مادران مقاوم، همسران صبور و دختران معظم شهدا الگو بگیرند.
گفتنی است بنیاد مازندران یکی از دستگاههایی است که عضو مرکز فرهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در راستای توسعه و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت می باشد.
در حاشیه این جلسه، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با شهیدی فر رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان دیدار و در خصوص جذب و وضعیت اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در آن دستگاه به گفتگو پرداخت.
انتهای پیام/