مدیر کل بنیاد مازندران

فرزندان شهدا از کرامت انسانی بالایی برخوردار هستند

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۵
کد مطلب : ۲۹۵۹۰۹
مدیر کل بنیاد مازندران پس از عیادت از دو فرزند شهید شهرهای بابل و نور گفت: فرزندان شهدا از کرامت انسانی بالایی برخوردار هستند.
فرزندان شهدا از کرامت انسانی بالایی برخوردار هستند
به گزارش ایثار واحد مازندران، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران روز یک شنبه ۱۶ تیر ماه پس از دیدار و عیادت از دو فرزند معزز شهید در شهرهای بابل و نور با بیان اینکه فرزندان عزیز شهدا وارثان خون شهدا و حافظان نظام هستند‌ گفت: فرزندان گرانقدر شهدا، انسان هایی با کمالات و کرامت انسانی بالا بوده و نمونه بارز شکیبایی محسوب می شوند.
وی با اشاره به اینکه روحیه بالای فرزندان شهدا نشات گرفته از سیره مقاومت و ایثارگری پدران شهیدشان است تصریح کرد: اراده قوی، عزم راسخ و روحیه جهادی فرزندان عزیز شهدا قابل تمجید و تقدیر است.
مظلومی گفت: رسیدگی و پیگیری دغدغه های خانواده های معزز شهدا و ایثارگران در بخش درمان جزو وظائف ما به حساب می آید و هرگز در این رابطه کوتاهی نخواهیم کرد و با جدیت ورود پیدا می کنیم.
مدیر کل بنیاد مازندران در شهرستان بابل از فرزند جانباز شهید گرانقدر اسدا... زاده عیادت نمود و از روند درمان وی آگاهی یافت. مظلومی در چمستان نور از فرزند عزیز شهید معظم صفر جعفرزاده که از همکاران خدوم بنیاد نور می باشد دیدار نموده و درگذشت مادر صبورش (( همسر شهید)) را به وی تسلیت گفت. مظلومی در بیمارستان امام رضا (ع) آمل از همکار بازنشسته بنیاد پژومان عیادت به عمل آورد.
انتهای پیام/