>> از ایثار در جبهه تا جهاد در عرصه کار و تولید ملی+فیلم | ايثار
روایت دیدار با جانباز کارآفرین؛

از ایثار در جبهه تا جهاد در عرصه کار و تولید ملی+فیلم

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰
کد مطلب : ۲۹۵۹۳۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با جانباز دفاع مقدس و جهادگر عرصه کارآفرینی «عادل اعزازی» دیدار کرد.
از ایثار در جبهه تا جهاد در عرصه کار و تولید ملی+فیلم
به گزارش «ایثار»، نادر نصیری با حضور در محل کار «عادل اعزازی رنج گلی» جانباز  و کارآفرین موفق، که با همت و اراده ای سترگ، در صنعت کفش فعالیت می کند و بهکار نیک را راه اندازی کرده است دیدار و گفت و گو کرد. واحد ساخت و تولید کفش این جانباز اکنون از تخصصی ترین مراکز تهیه و تولید کفش های طبی محسوب می شود.

اعزازی در این دیدار و گفت و گوی صمیمانه درباره فعالیتش در این صنعت گفت: پس از مدتی که در مرکز ارتوپدی هلال احمر به عنوان تکنسین طبی کار کردم این فکر به ذهنم خطور کرد که در زمینه درمان و اصلاح ساختار پاهای جانبازان و معلولان که از درد ناشی از مجروحیت و صافی کف پا رنج می بردند فعالیت نمایم و هنگامی که به ایران بازگشتم به صورت تخصصی وارد عرصه طراحی و تولید کفش های طبی شدم.
رشته تخصصی او ارتوپدی فنی است و برای اینکه بتواند در کار خود به تبحر برسد با هزینه خود به کشورهایی مانند آلمان، هند، ترکیه و روسیه سفر کرده و از تجارب اساتید این رشته  بهره برده و به مدت 5 سال در سن پترزبورگ تحصیل کرده است و اکنون بیش از 20 سال از فعالیت کاری اش در زمینه طراحی و ساخت کفش های طبی می گذرد.مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در بازدید خود از کارگاه این جانباز دفاع مقدس که عضو جامعه مدیران صنعت کفش و انجمن ارتز و پروتز بین المللی نیز می باشد، از نزدیک در جریان مراحل ساخت و تولید این کفش ها قرار گرفت.
محمد غفوری معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و مرجان دهقان رئیس اداره اشتغال نیز در این دیدار حضور داشتند.
جانباز عادل اعزازی 22 فروردین ماه سال 1363 در منطقه کوشک از ناحیه مچ دست و پا مجروح و به افتخار جانبازی نائل آمد.
 


https://www.aparat.com/v/T0Hme
انتهای پیام/