مدیر کل بنیاد مازندران

فرهنگ جانبازی، فرهنگ صیانت از ارزش های اسلامی است

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۹
کد مطلب : ۲۹۶۰۲۱
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: فرهنگ جانبازی، فرهنگ صیانت از ارزش های اسلامی و دستاوردهای نظام و انقلاب است.
فرهنگ جانبازی، فرهنگ صیانت از ارزش های اسلامی است
به گزارش ایثار واحد مازندران، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران عصر روز دوشنبه 17 تیر ماه به اتفاق دکتر میر صادقی معاون بهداشت و درمان بنیاد در شهرستان قائمشهر از جانبازسرافراز 40 درصد دوران دفاع مقدس و همکار بازنشسته سید جواد هاشمی عیادت و دیدار به عمل آورد.
وی پس از آن در شهرستان نکا حضور یافت و ازخانواده جانباز شهید حاج نورعلی رضایی و جانباز عزیز 70 درصد موسی لطفی دیدار و عیادت و از وی تجلیل کرد.
هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از این دیداربا بیان اینکه تکریم از جانبازان و تجلیل از رشادت های آنان، بر همگان واجب است گفت: فرهنگ جانبازی، فرهنگ صیانت از ارزش های اسلامی و دستاوردهای نظام و انقلاب است.
وی افزود: جانبازان در مکتب حضرت عباس(ع)، درس شجاعت و شهامت آموختند. وی تصریح کرد: این اسطوره های مقاومت، چهره ماندگار تاریخ کشور ما هستند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در این دیدارها، مشکلات درمانی این دو جانباز عزیز را بررسی و مورد پیگیری قرار داد.
گفتنی است مدیر کل بنیاد مازندران پیش از این دیدار در کمیسیون ماده 3 که در شهرستان سوادکوه برگزار شد شرکت کرد.
انتهای پیام/