مدیر کل بنیاد مازندران

خدمت به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران عبادت است

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۲
کد مطلب : ۲۹۶۱۶۷
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از دیدار عمومی با ایثارگران شهرهای نوشهر و چالوس گفت: خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان سرمایه های گرانسنگ نظام و انقلاب هستند و خدمت به این عزیزان عبادت است.
خدمت به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران عبادت است
به گزارش ایثار واحد مازندران، در راستای ارائه خدمات شایسته به جامعه معزز ایثارگری و پاسخگویی به مشکلات آنان و تسریع در روند خدمات رسانی، روز سه شنبه 18 تیر ماه ملاقات عمومی مسئولین بنیاد مازندران با خانواده های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان استان بطور همزمان در 22 شهرستان مازندران برگزار گردید.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با حضور در منطقه غرب مازندران، پاسخگوی اهم مسائل و موضوعات ایثارگران شهرهای نوشهر و چالوس در بخش های متعدد خدمت رسانی بود.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران و دکتر احمدی لاشکی نماینده مردم شهرهای نوشهر و جالوس در مجلس شورای اسلامی با حضور در بنیاد نوشهر بصورت چهره به چهره با خاندان مکرم شهدا و ایثارگران عزیز این شهرستان و چالوس دیدار کردند.
جامعه هدف شهرهای نوشهر و چالوس، مهمترین مشکلات خود را در بخش های درمانی، بیمه ای، حق پرستاری، دارو تجهیزات پزشکی، موارد مربوط به کمیسیون پزشکی از سوی ایثارگران، وام مسکن، تسهیلات بانکی، مسئله اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر با مدیر کل بنیاد مازندران در میان گذاشتند.
گفتنی است مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران مسائل، مشکلات و درخواست های کتبی بیش از 55 تن از خانواده های معزز شهدا و ایثارگران شهرهای نوشهر و چالوس را پس از بررسی مورد رسیدگی و پیگیری قرار داد.
در این ملاقات عمومی، معاونین بهداشت و درمان، تعاون و امور اجتماعی بنیاد مازندران و روسای بنیاد نوشهر و چالوس حضور داشتند.
روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران نیز پاسخگوی مشکلات جامعه ایثارگری تحت پوشش شهرستان خود بودند.
هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از دیدار عمومی با جامعه ایثارگری شهرهای نوشهر و چالوس طی گفتگویی با بیان اینکه خدمت به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران عبادت است گفت: خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان سرمایه های گرانسنگ نظام و انقلاب هستند.
 وی افزود: خدمت به این انسانهای والا، زنده نگه داشتن روحیه ایثار و ارج نهادن به حلم و بردباری این عزیزان در صیانت و پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
مظلومی با اشاره به اینکه خانواده های معظم شهدا بهترین فرزندان خود را تقدیم نظام کردند اظهار داشت: خدمت به خانواده های مکرم شهدا و ایثارگران از یک ارزش و فضیلت بالایی برخوردار است و همه مسئولین باید خود را موظف به حل مشکلات جامعه ایثارگری بدانند.
مدیر کل بنیاد مازندران با گرامیداشت یاد شهدا گفت: شهیدان گرانقدر، حریت و آزادگی، استقلال، امنیت و آرامش، اقتدار و عزت و سربلندی را برای کشور ما به ارمغان آوردند.   
انتهای پیام/