مدیر کل بنیاد مازندران

گلزار شهدا محل نذر و حاجت گرفتن از شهدای عزیز است

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۹
کد مطلب : ۲۹۶۲۳۱
مدیر کل بنیاد مازندران پس از بازدید از گلزار شهدای اویل کجور و الجواد نوشهر گفت: گلزار شهدا محل نذر و حاجت گرفتن از شهدای عزیز است.
گلزار شهدا محل نذر  و حاجت گرفتن از شهدای عزیز است
به گزارش ایثار واحد مازندران، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از ملاقات عمومی با جامعه ایثارگری شهرهای نوشهر و چالوس، بلافاصله عصر روز سه شنبه ۱۸ تیر ماه به اتفاق معاون تعاون، رئیس بنیاد نوشهر، کارشناس امور گلزارها و پیمانکار پروژه، از گلزار شهدای الجواد نوشهر بازدید و بر ضرورت تسریع درروند ساماندهی این گلزار تاکید کرد.
گلزار شهدای الجواد نوشهر دارای ۱۲ شهید و ۷۵ درصدپیشرفت فیزیکی داشته، مدیر کل بنیاد مازندران پس از آن با هیئت همراه از گلزار شهدای اویل منطقه کجور نوشهر که دارای ۱۶ شهید بوده، بازدید کرد. این گلزار ۱۰۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
مدیر کل بنیاد مازندران پس از بازدید از این گلزارها، ضمن گرامیداشت دهه کرامت و تعظیم به مقام والا و عرشی شهدا گفت:گلزار شهدا زیارتگاه عاشقان و دلدادگان و محل نذر و حاجت گرفتن از شهدا است.
مظلومی با اشاره به زنده نگه داشتن یاد شهدا در جامعه افزود: اشاعه سیره و سبک زندگی شهدا برای نسل های آینده ضروری است.
مدیر کل بنیاد مازندران توسعه فرهنگ ایثار و شهادت را وظیفه ای همگانی دانست و گفت: همه دستگاهها و نهادهای فرهنگی باید در جهت تحقق این فرهنگ غنی در جامعه مشارکت و تلاش کنند.
انتهای پیام/