جانبازان بهترین اسوه‌های صبر و استقامت در جامعه هستند

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۱
کد مطلب : ۲۹۶۹۸۸
معاون فرماندار شهرستان اهر جانبازان را بهترین اسوه‌های صبر و استقامت در جامعه خواند و اظهار داشت: اگر امروز توانسته‌ایم قدرت خودمان را به جهانيان به اثبات برسانيم براثر مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های شهدا، جانبازان و مقاومت ملت ايران اسلامي است.
جانبازان بهترین اسوه‌های صبر و استقامت در جامعه هستند
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، علی حسن‌زاده معاون فرماندار شهرستان اهر در دیدار با تعدادی از جانبازان سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس، آنان را بهترین اسوه‌های صبر و استقامت در جامعه خواند.
وی بابیان اینکه جانبازان بهترین و شایسته‌ترین بندگان خداوند متعال هستند اظهار داشت: این عزیزان به حضرت ابوالفضل العباس(ع) اقتدا كردند و اين شعار نبوده بلكه يك حقيقت انکارناپذیر است.
حسن زاده افزود: تکریم جانبازان و ادای احترام به مقام و منزلت بالای آنان وظیفه آحاد مردم و مسئولین است.
معاون فرماندار شهرستان اهر تصریح کرد: اگر امروز توانسته‌ایم قدرت خودمان را به جهانيان به اثبات برسانيم براثر مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های شهدا، جانبازان و مقاومت ملت ايران اسلامي است.
گفتنی است، در این دیدارها که روسای ادارات تأمین اجتماعی و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر نیز حضور داشتند از ایثارگری‌ها و فداکاری‌های جانبازان سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس ناصر فرج نیا، مطلب عبدی و حمداله سقندل اصل تجلیل شد.
انتهای پیام/