خانواده شهدا از عوامل اصلی حفظ انقلاب و نظام هستند

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۷
کد مطلب : ۲۹۷۰۵۹
بخشدار بخش مرکزی کلیبر در دیدار با خانواده معزز شهدا و ایثارگران گفت: خانواده شهدا از ارزش‌های معنوی بالایی برخوردارند و امام راحل به‌حق فرمودند: شهدا چشم‌وچراغ این ملت هستند.
خانواده شهدا از عوامل اصلی حفظ انقلاب و نظام هستند
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، رضا محمدی بخشدار بخش مرکزی کلیبر در دیدار با خانواده معزز شهدا با تبریک دهه کرامت و ایام ولادت امام رضا (ع) گفت: خانواده شهدا از ارزش‌های معنوی بالایی برخوردارند و امام راحل به‌حق فرمودند: شهدا چشم‌وچراغ این ملت هستند.

وی حضور در خانه پرنور شهدا را توفیق بزرگی دانست که نصیب مسئولان شده و ادامه داد: خانواده شهدا و ایثارگران از عوامل اصلی حفظ انقلاب و نظام هستند.

محمدی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم جامعه‌ای موفق و مستقل در برابر بیگانگان داشته باشیم و آن را از دست دشمنان مصون سازیم باید ویژگی‌های شهدای دوران دفاع مقدس را به‌خوبی دریابیم و در مراحل زندگی آن‌ها را پیاده کنیم.

گفتنی است: به مناسبت ولادت امام رضا (ع) بخشدار بخش مرکزی کلیبر به‌اتفاق مسئولان استانی، کارکنان بنیاد کلیبر، شهردار، رئیس شورای اسلامی، با خانواده معزز شهید عباس لطفی و جانباز ذکر اله پور محمدعلی دیدار و با اهدای لوح تقدیر از ایثارگری آنان تجلیل کرد.

انتهای پیام