رئیس بنیاد اهر:

جانبازان اسوه‌های ایستادگی و مقاومت هستند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۲
کد مطلب : ۲۹۷۳۶۸
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر جانبازان را اسوه‌های ایستادگی و مقاومت معرفی کرد و گفت: اجر و منزلت جانبازان نزد خداوند متعال و مردم قدرشناس ایران اسلامی، کمتر از شهدا نیست.
جانبازان اسوه‌های ایستادگی و مقاومت هستند
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر در دیدار با تعدادی از جانبازان سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس بابیان اینکه تحمل درد و رنج ناشی از مجروحیت بسیار سخت و طاقت‌فرسا است عنوان کرد: اجر و منزلت شما جانبازان نزد خداوند متعال و مردم قدرشناس ایران اسلامی، کمتر از شهدا نیست.

وی جانبازان را اسوه‌های ایستادگی و مقاومت کرد و گفت: کار شما جانبازان از جنس  ایثارگری بود که حضرت ابوالفضل(ع) در روز عاشورا انجام داد و همه ما مدیون شماها هستیم.

ابراهیمی تصریح کرد: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگ‌ترین سرمایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند که حفظ حرمت و کرامت آن‌ها موجب تقویت و ترویج هرچه بیشتر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه  می‌شود.

گفتنی است، در این دیدارها که عصر سه‌شنبه 25 تیرماه سال 1395 انجام شد، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر با جانبازان سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس محمدعلی بایبوردی و صفر خاصه‌تراش ملاقات و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

انتهای پیام