خانواده های شهدا و ایثارگران ستون‌های انقلاب هستند

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۶
کد مطلب : ۲۹۷۵۸۱
سرپرست دفتر نظارت شورای نگهبان کلیبر گفت: امروز نیز خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران همچون سال‌های دفاع مقدس، حافظ و پاسدار دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارزش‌های نظام هستند.
خانواده های شهدا و ایثارگران ستون‌های انقلاب هستند
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، فتح اله قلی پور سرپرست دفتر نظارت شورای نگهبان کلیبر در دیدار با ایثارگران کلیبر گفت: جانبازان عزیز ارزنده‌ترین یادگاری‌های دوران حماسهٔ دفاع مقدس هستند و نمونه‌های بزرگ افتخار و شجاعت و فداکاری و یادگارهای دوران حماسه‌اند.

وی بابیان اینکه اقتدار شورای نگهبان در دفاع از اسلام و قوانین اسلامی مورد تأکید حضرت امام بود افزود: امام (ره) تا پایان حیات خود مدافع این نهاد مقدس بودند و پس از ایشان نیز رهبر معظم انقلاب از آن حفظ و حراست کرده‌اند چون شورای نگهبان حافظ اسلامیت و جمهوریت نظام ایران اسلامی است. 

وی خانواده های شهدا و ایثارگران را ستون‌های انقلاب دانست و بیان کرد: امروز نیز این عزیزان همچون سال‌های دفاع مقدس، حافظ و پاسدار دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارزش‌های نظام هستند.

یادآوری می‌شود؛ چهارشنبه 26 تیر 1398 سرپرست دفتر نظارت شورای نگهبان به‌اتفاق اعضای این نهاد، رئیس و کارکنان بنیاد کلیبر با جانباز ذکر اله پور محمدعلی دیدار و با اهدای لوح تقدیر از ایثارگری آنان تجلیل کرد.

انتهای پیام/