ایجاد زمینه رشد فرزندان شاهد و ایثارگر ضروری است

تاریخ انتشاريکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۳
کد مطلب : ۲۹۷۶۱۰
رئیس دانشگاه پیام نور کلیبر گفت: ایجاد زمینه رشد و ارتقای تحصیلی و علمی فرزندان شاهد و ایثارگر ضروری است و برای رسیدن به آن باید تلاش کرد
ایجاد زمینه رشد فرزندان شاهد و ایثارگر ضروری است
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، جلسه ستاد شاهد دانشگاه پیام نور کلیبر باهدف بررسی مشکلات مالی، آموزشی و تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر در دفتر رئیس بنیاد کلیبر برگزار شد.

در ابتدای جلسه مصطفی معصوم زاده رئیس بنیاد کلیبر با قدردانی از مسئولین دانشگاه پیام نور و همکاری صمیمانه آن‌ها با این نهاد در راستای خدمت به فرزندان شاهد و ایثارگر گفت: همه ما، مسئولین و مردم مدیون این پرچم‌داران عرصه ایثار و شهادت هستیم و تمام تلاش و همت خود را باید پیرامون افزایش توان علمی فرهنگی و جایگاه اجتماعی این عزیزان بکار بگیریم.

در ادامه نصراله امین کلیبر رئیس دانشگاه پیام نور کلیبر گفت: خدمت به خانواده‌های شاهد و ایثارگر باعث افتخار است و دانشگاه پیام نور درراه اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت و برگزاری کلاس‌های تقویتی آمادگی کامل دارد.

امین کلیبر به ارائه گزارشی از وضعیت تحصیلی دانشجویان دانشگاه پرداخت و ادامه داد: خانواده‌های شاهد و ایثارگران حق بزرگی بر گردن نظام اسلامی دارند و ایجاد زمینه رشد و ارتقای تحصیلی و علمی فرزندان شاهد و ایثارگر ضروری است و برای رسیدن به آن باید تلاش کرد.

انتهای پیام