رئیس بنیاد منطقه یک

شهدا دانش آموختگان مکتب ناب امام حسین(ع) هستند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱
کد مطلب : ۲۹۸۲۶۲
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک گفت: شهدا دانش آموختگان مکتب ناب امام حسین(ع) هستند و با آگاهی و بصیرت، راه ولایت و امامت را پیموده و در این راه نیز شهادت را بر حیات مادی مقدم دانستند.
شهدا دانش آموختگان مکتب ناب امام حسین(ع) هستند
به گزارش ایثار واحدخراسان رضوی، محمدحسن صمدی دوشنبه 30 تير در دیدار با تعدادی از پدران و مادران شهدا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گفت: افتخار کنونی جامعه اسلامی مرهون خون شهدا و همچنین ایثارگری آزادگان و جانبازان است و به راستی که خانواده‌های شهدا و ایثارگران در اجرای دستورات و فرامین الهی درجامعه اسلامی پیشگام هستند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک با آرزوی سلامتی برای این عزیزان، پدران و مادران شهید را یادگارانی ارزشمند و گنجینه‌های ماندگار انقلاب اسلامی و صبر و ایستادگی آنان را الگویی کامل برای همگان دانست و افزود: مادران و پدران شهدا دارای وجودی با برکت و عزت هستند که بایستی حضور آنان را درمیان خود غنیمت دانست که دعای خیر این عزیزان موجب گشایش مشکلات ما خواهد شد.
وی بیان کرد: شهدا حقیقتا دانش آموختگان مکتب ناب امام حسین(ع) هستند و تمام دنیا این را می داند که شهدا با آگاهی و بصیرت، راه ولایت و امامت را پیموده و در این راه نیز شهادت را بر حیات مادی مقدم دانستند.
وی با ارج نهادن به جایگاه خانواده ی شهدا، بالاخص پدران و مادران آنان تصریح کردکرد: خانواده شهدا و ایثارگران به ما درس ایستادگی و مقاومت آموختند و با اهدای بهترین های خود در راه دفاع از کشور و انقلاب کاری عظیم انجام دادند.
شهیدان میرزا عباس و محمد گل خطمی، عباس و حسین اسماعیلی و اکبر و هاشم کروچی در 12 دی 1347، 19 فروردین 1349، 15 تیر 1338، يكم اردیبهشت 1334، 15 آبان 1345 و هفتم مرداد 1340 چشم به جهان گشودند و در 24 دی 1365، 23 اسفند 1367، 12 اردیبهشت 1361، 20 اردیبهشت 1361، 28 دی 1364 و نهم آذر 1360 به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.
گفتنی است جامعه ایثارگری تحت پوشش منطقه یک مشهد، دو هزار و 662 شهید، شش هزار و 661 جانباز و 700 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/