کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

پایان تورنمنت چهار جانبه فوتبال شیراز جام شهدا

2 مرداد 1398 ساعت 14:11

مسابقات چهار جانبه فوتبال گرامیداشت 15 هزار شهید استان فارس با معرفی تیم های اول تا سوم در شیراز به کار خود پایان داد.


به گزارش ایثار از فارس ، رئیس اداره تربیت بدنی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس اظهار داشت: در مسابقه رده بندی این رقابت های چهار جانبه، تیم فجرشهیدسپاسی شیراز به مصاف گل گهر سیرجان رفت و با نتیجه یک بر صفر بر حریف خود غلبه کرد.
حمیدرضا عمادی گفت: در مسابقه نهایی این تورنمنت نیز تیم های شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم به دیدار یکدیگر رفتند که این بازی در وقت قانونی خود با تساوی یک بر یک به پایان رسید و در ضربات پنالتی نیز تیم پارس جنوبی جم با نتیجه 4 بر 3 برابر حریف خود به برتری دست یافت و در مجموع با نتیجه 5  بر 4 به پیروزی رسید.
وی افزود: مسابقات چهار جانبه فوتبال شیراز جام شهدا با قهرمانی تیم پارس جنوبی جم به پایان رسید و تیم های شاهین شهرداری بوشهر و فجرشهیدسپاسی شیراز به مقام های دوم و سوم دست یافتند.
رئیس اداره تربیت بدنی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس اظهار داشت: این مسابقات به منظور گرامیداشت یاد و خاطره 15 هزار شهید استان فارس و آماده سازی تیم های فوتبال برای شروع لیگ برتر و دسته یک برگزارشد و  در مراسم اختتامیه آن نیز از 10 خانواده شهید، جانباز و آزاده ورزشکار استان تجلیل شد.
 


کد مطلب: 298463

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/298463/پایان-تورنمنت-چهار-جانبه-فوتبال-شیراز-جام-شهدا

ايثار
  http://www.isaar.ir