لزوم پیگیری برای حل مشکلات جانبازان اعصاب و روان

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵
کد مطلب : ۲۹۸۴۷۴
نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام‌جمعه شیراز گفت: تعامل و همکاری بین نهاد‌های تأثیرگذار و مدیران استان برای حل مشکل جانبازان اعصاب و روان ضرورت دارد.
لزوم پیگیری برای حل مشکلات جانبازان اعصاب و روان
به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز ، ظهر امروز آیت‌الله لطف‌الله دژکام در دیدار با جانبازان اعصاب و روان شیراز اظهار داشت: بسیاری از خواسته‌های جانبازان اعصاب و روان و خانواده‌های آنان را شنیدیم و آنچه باید انجام دهیم تا آلام و درد و رنج آنان کاسته شود هرکس هر چیزی که از دستش برآید در این راه کمک کند چراکه این‌گونه مشارکت‌های انسانی  تحمل مشکل را آسان‌تر می‌کند.
وی با اشاره به اینکه جهان‌بینی انسان در این عالم با مشکلات عدیده‌ای روبه‌روست، افزود: چنانچه همراهی رسانه‌های گفتاری، شنیداری و مکتوب در انتقال مشکلاتی که برای آحاد جامعه به وجود آمده پیشگام شود از تمامی معضل و بحران‌ها سربلند بیرون می‌آییم.
نماینده ولی‌فقیه در استان فارس خاطرنشان کرد: به خانواده ایثارگران، شهدا و جانبازان اعصاب و روان در برابر صبر و استقامتی که از بعد از گذشت 30 سال از جنگ تحمیلی  از  خود نشان  داده‌اند تقدیر و تشکر می‌کنیم.
 دژکام تصریح کرد: از مسؤولان و دستگاه‌های اجرایی درخواست می‌شود که نسبت به برطرف کردن خواسته و مشکلی که بر جانبازان تحمیل‌شده است اقدام کنند.
چهار هزار بیمار اعصاب و روان در فارس
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس در این دیدار اظهار داشت: از 4 هزار بیمار اعصاب و روان در استان فارس روزانه 2 هزار نفر به مراکز درمانی مراجعه و از سوی پزشکان متخصص مورد معاینه و درمان قرار می‌گیرند.
رجبعلی راهی  خاطرنشان کرد: تعداد 44 جانباز اعصاب روان که در بیمارستان شیراز بستری هستند روزانه 22 نفر برای درمان مراجعه می‌کنند که از سوی پزشکان متخصص مورد درمان قرار می‌گیرند.
انتهای پیام/