>> دیدار با ایثارگری از جنس عشق و امید | ايثار

دیدار با ایثارگری از جنس عشق و امید

تاریخ انتشارشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۴
کد مطلب : ۲۹۸۶۹۱
برای او خدمت به جانبازان و پدران و مادران شهدا بسیار با ارزش است و با رفتارش امید و عشق را در میان بیماران می پراکند.
دیدار با ایثارگری از جنس عشق و امید
به گزارش«ایثار تهران»، حبیب الهی  کارشناس فیزیوتراپی 28 سال است که کار خود را در این حرفه آغاز کرده است. او در گفت و گو با نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ که امروز برای دیدار با این فرزند شهید کارآفرین به محل کار وی رفته بود، از مرکزی کوچک سخن گفت که حالا تبدیل به یک ساختمان پزشکان در غرب تهران شده است: از سال 80 در این حوزه شروع به فعالیت کردم و در سال 83 اقدام به تاسیس مرکز فیزیوتراپی اعجاز در محله پونک تنها با یک پرسنل و در فضایی به مساحت 60 متر نمودم.

به مرور توانستم کار خود را گسترش دهم و نتیجه این تلاش ها امروز ساختمان پزشکان اعجاز با 250 مترمربع مساحت در فاز 2 شهرک اکباتان است. در حال حاضر در این مجموعه علاوه بر فیزیوتراپی در رشته های تخصصی و فوق تخصصی از جمله ارتوپدی، جراحی مغز و اعصاب، داخلی و قلب، طب سنتی و طب سوزنی خدمات ارائه می شود و برای 9 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد شده است.
برای خسرو حبیب الهی که فرزند جانباز شهید پرویز حبیب الهی است ارائه خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی به خانواده های شهدا و جانبازان بسیار لذت بخش است.

 وی در این باره گفت: پدر من جانباز 70 درصد بود و پس از 27 سال به شهادت رسید و در نگاه من همه ایثارگران مانند  اعضای خانواده خودم هستند و ارتباط عاطفی و دوستی عمیقی با بسیاری از این عزیزان که برای انجام کارهای درمانی به اینجا مراجعه می کنند دارم.

برای این کارشناس فیزیوتراپی خدمت به جانبازانی که همانند پدرش سال ها رنج ناشی از مجروحیت را با عشق به جان خریده اند و پدران و مادران شهدایی که سالیان متمادی زخم داغ فرزند را با مرهم صبر تسکین داده اند آنقدر با ارزش است که خودش با شور و انرژی و بی ریا این گوهرهای نایاب ایثار و فداکاری را با ویلچر به داخل و خارج از ساختمان می برد. او با رفتارش امید و عشق به زندگی را در میان بیمارانش می پراکند.
 
این مرکز با همه بیمه ها از جمله بیمه دی قرارداد دارد و کلیه خدمات به صورت رایگان به خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان ارائه می شود.
وی در پایان با قدردانی از حمایت های بنیاد گفت: باز هم به تلاش برای توسعه کار خود ادامه خواهد داد و اگر حمایت شود با خرید دستگاه های مورد نیاز و به روز  می تواند خدمات توانبخشی بهتری به مراجعین ارائه نماید.
انتهای پیام/